Czy wiedza numerologiczna może przydać się w biznesie?

Numerologia bada symbolikę liczb i opiera się na dwóch teoriach: Wszechświata, widzianego jako gigantyczny system matematyczny podzielony na sekwencje liczbowe oraz teorii wibracji planet. Czy wiedza z zakresu tej fascynującej dziedziny może być przydatna w biznesie? Czy szkoła numerologii to dobry pomysł? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Zdjęcie autorstwa cottonbro z Pexels

Pozwól energii płynąć

Jak już wspomniano, numerologia skupia się na znaczeniu liczb, połączeń między nimi oraz energii, która z nich płynie. Na tej podstawie możliwie jest wykrycie poziomów wibracji poszczególnych osób oraz ich otoczenia, co ułatwia rozwój w zakresie intuicyjnych umiejętności, umożliwia skuteczniejsze programowanie oraz projekcję różnorodnych celów. Narzędzia wykorzystywane w numerologii (np. portret numerologiczny) mogą okazać się niezwykle pomocne w wykryciu źródeł naszych wewnętrznych reakcji na spotykające nas wydarzenia (zarówno te dobre, jak i złe) oraz w odkrywaniu drzemiących w nas możliwości, talentów i umiejętności, o których istnieniu nie mieliśmy do tej pory pojęcia.

Numerologia nie tylko w życiu prywatnym

Jeśli przechodzisz przez kryzys w związku, pragniesz zmienić pracę, ale nie wiesz, w którym kierunku podążać lub też odczuwasz w ciele zablokowaną energię – w każdej z tych sytuacji narzędzia numerologiczne mogą wyjść Ci naprzeciw. Jednak liczby mogą okazać się też pomocne w szeroko pojętej sferze biznesowej i inwestycyjnej. Wiedzę numerologiczną można wykorzystać do znalezienia odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłych projektów inwestycyjnych oraz kontrahentów. Numerologia może nam też pomóc w znalezieniu odpowiedniej nazwy dla naszej firmy czy projektu. Dzięki jej narzędziom, wykorzystywanym w sposób umiejętny w obszarze biznesowym, będziemy w stanie uchwycić profil zasobów ludzkich, którego nasza firma potrzebuje, aby zwiększyć jej wydajność i odnieść jeszcze większy sukces.

Szkoła numerologii – czy to dla mnie?

Chcąc zdobyć wiedzę z zakresu numerologii, którą można będzie wykorzystać w różnych sferach życia – również w biznesie – warto zapisać się na zajęcia prowadzone przez specjalistów z tej fascynującej dziedziny. Dobrym miejscem może być choćby szkoła numerologii założona przez doświadczonego numerologa z wieloletnim stażem. Jednym z takich miejsc jest np. Szkoła Numerologii, której założycielką jest. Olga N Stępińska, twórczyni autorskiej metody Numeroterapii. Dzięki warsztatom i kursom łączącym dużą dawkę wiedzy teoretycznej z niezbędną praktyką, zagłębimy się w świat liczb oraz ich znaczeń, które będziemy mogli wykorzystać w naszym codziennym życiu.