Co zrobić, by tapicerka i kanapy lśniły czystością

Promocja

Kiedy zepsuje Ci się samochód – korzystasz  z usług mechanika, gdy jest problem z woda w rurach – hydraulika. Gdy zedrze się obcas w bucie – idziesz do szewca, a gdy chcesz ściąć włosy – do fryzjera. Czemu więc nie skorzystać z usług fachowca z nowoczesnym sprzętem, gdy masz zabrudzona tapicerkę w meblach domowych, poplamiony dywan czy niewywabioną plamę z soku w samochodzie.

Rozwiązaniem może okazać się pomoc osoby z odkurzaczem piorącym KARCHER przeznaczonym do czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki (meblowej i samochodowej) metodą ekstrakcji. Metoda ta polega na naniesieniu roztworu środka czyszczącego na powierzchnię i odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Może pełnić funkcję odkurzacza na mokro i sucho. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie wziewne oraz dla posiadaczy zwierząt domowych.

Szybko i czysto
Roztwór środka czyszczącego jest rozpylany w głąb włókien, a następnie odsysany razem z rozpuszczonym brudem. Wszelkie zanieczyszczenia i zapachy są w ten sposób skutecznie usuwane. Technologia dysz Kärcher w zastosowaniu ze środkami czyszczącymi Kärcher pozwalają skrócić czas schnięcia dywanów o 50%. Wszechstronność funkcji i bogate wyposażenie odkurzacza KARCHER sprawiają, że jest on idealnym urządzeniem do kompleksowego czyszczenia i pielęgnacji domu.

Pranie Tapicerki

Warto skorzystać z usług  firmy, która czyści dywany i wykładziny sztuczne. Do specjalistycznego prania i czyszczenia używa  tylko profesjonalnych środków czyszczących nieszkodliwych dla dzieci i zwierząt profesjonalnej firmy Karcher.  Pranie tapicerek meblowych, pranie wykładzin i pranie dywanów wykonuje we wskazanym przez Klienta miejscu w domu, lub w firmie u Klienta lub w szkole czy w przedszkolu .

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej i pranie dywanów, pranie wykładzin oraz czyszczenie: kanapy, sofy, łóżka, tapczanu, wersalki, kompletu wypoczynkowego, fotela, pufa, krzesła, materaca, poduszki, schodów i tapicerki samochodowej.

Obszar działania – Ełk i okolice