Barbie w jesiennych kolekcjach Sinsay,Undiz i Tezenis

Zbliżająca się jesień należy do wygodnych ubrań sygnowanych przez Barbie.  Do sklepów trafiła właśnie najnowsza, inspirowana logotypami samą Barbie,  mini-kolekcja Sinsay. Po kultową lalkę sięgają też w swoich jesiennych odsłonach Undiz oraz Tezenis, proponując ciepłe bluzy, piżamy, spodenki i luźne koszulki.  Ta odsłona udowadnia, że Barbie sprawdza się także w wersji casualowej.

Ikoniczna gwiazda pop-kultury nieprzerwanie, od ponad 50 lat,wpływa na kreatorów mody i firmy odzieżowe na całym świecie. Projekty inspirowane modną lalką nierzadko kojarzą się  z„cukierkowym” odcieniem różu i wyjściowymi kreacjami.Barbie, która wciąż bawi się modą, po raz kolejny zaskakuje i wyznacza nowe trendy. Tym razem,trafiła na współczesne fasony, a  przy okazji odczarowuje róż.Tej jesieni, w najnowszych kolekcjach inspirowanych Barbie, dominują klasyczne modele uzupełniające całodniowe outfity, ale fanki tej kultowej lalki znajdą także coś wygodnego do domu. Jest to propozycja dla dziewczyn, które nawet  w codziennych stylizacjach bawią się modą i traktują ją z przymrużeniem oka.

Do sieci sklepów Sinsaytrafiła właśnie licencjonowana mini-kolekcja ubrań inspirowana Barbie. Marka,
po którą sięgają młode,niebojące się eksperymentować z modą dziewczyny, użyła wizerunku Barbie,udowadniając,że ta modna trendsetterka idealnie pasuje także do współczesnych stylizacji. Na fanki odważnych połączeń czekają w sklepach Sinsay dwa t-shirty oraz bluza.Na czarnej, klasycznej bluzie ze ściągaczem oraz ciemnoszarym  t-shircie bez rękawów w białe gwiazdki wykorzystane jest kultowe logo.

Koszulkę szczególnie upodobała sobie ambasadorka Barbie,wokalistka Ewelina Lisowska. Delikatny, pastelowy róż, w połączeniu z ciemnoszarym tłem koszulki, nadaje rockowym stylizacjom Eweliny dziewczęcego uroku.

W mini-kolekcji Sinsay nie mogło zabraknąć samej Barbie.Trzeci element to biały t-shirt z wizerunkiem lalki oraz humorystycznym przekazem dla każdej odważnej fanki mody:„Alwaysweara crown”.Mini-kolekcja z Barbie od września jest dostępna we wszystkich sklepach Sinsay!

Sinsay to nie jedyna jesienna odsłona modowych kolekcji inspirowanych Barbie. Francuska firma Undiz prezentuje Barbie
w domowej wersji casual. Do wyboru mamy piżamy, spodenki, koszulki oraz sportowe bluzy z wyznaniami („I love Ken”) lub kalifornijskim słońcem i sloganem („California Dream”).

Sentyment do kultowej lalki udowadnia w tym sezonie także włoska marka Tezenis. Wszystko za sprawą jesiennej kolekcji o nazwie Barbie Loves Tezenis. Na projektach pojawia się zarówno logo Barbie, jak i wizerunek lalki z zabawnymi sloganami,m.in.„I Sweat Glitter”.  W skład linii wchodzą:koszulki nocne, piżamy, t-shirty i bluzy.

Zobacz film z powstawania Barbie LovesTezenis oraz sesji lalek Barbie w bluzach z kolekcji klikając TUTAJ.

Najnowsze ,nawiązujące do Barbie projekty, pokazują, że ta kultowa fashionistka wciąż inspiruje nie tylko przy tworzeniu letnich kolekcji i eleganckich sukien, ale także jesiennych, ciepłych bluz, a nawet piżam. Proponowane przez Sinsay, Undiz czy Tezenis projekty dodają dziewczęcości oraz przypominają,że Barbie to wciąż ikona, która pomaga traktować modę z lekkim przymrużeniem oka, nawet w domowych, wygodnych stylizacjach.