Bajki z fantastyką w Planet Cinema

Filmowa adaptacja popularnej książki dla najmłodszych autorstwa Michael’a Bond’a, w reżyserii Paula Kinga („Bunny i Byk”).  Na ekranie gwiazdy kina Colin Firth, Nicole Kidman oraz Jim Broadbent – tak brzmi zapowiedź filmu „Paddington”, który można oglądać w Planet Cinema.

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia.

Oprócz tego „Noc w muzeum: tajemnica grobowca” – kolejna cześć przygód stróża w muzeum, którego eksponaty ożywają w nocy. Larry wyrusza wraz z synem do Londynu. W Brytyjskim Muzeum przeżyje największą przygodę swego życia.

Wielbiciele fantastyki muszą obejrzeć „Hobbita: Bitwa pięciu armii”.  To filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”, to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – „Hobbit: Niezwykła podróż” (2012) oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga” (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: „Hobbit: Tam i z powrotem”.  Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

Repertuar: Planet Cinema Ełk
do poniedziałku 5 stycznia 2015 r. 
Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania w styczniu 2015 roku. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

Jak ma imię miś – tytułowy bohater filmu,  który będzie można zobaczyć w Planet Cinema?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza i piętnasta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty!

Bilety otrzymują: Joanna P. i Monika M.

Gratulujemy! Wszystkim dziękujemy za udział.