Artystyczny czwartek z koncertem autorskim

Szkoła Artystyczna po wakacjach wznawia Artystyczne Czwartki. Na najbliższym, 18 września, usłyszymy  autorskie utwory Pawła Borzeńskiego grane w duecie ze zdolnym piętnastoletnim ełczaninem, Kacprem Kasprzakiem.

Paweł Borzeński – muzyk, songwriter. Ma 27 lat. Zajmuje się piosenką autorską. W swojej zaledwie kilkuletniej karierze występował z koncertami w wielu ośrodkach kultury i sztuki oraz lokalach muzyczno-rozrywkowych (grał m.in. w Warszawie, Olsztynie, Halle[Niemcy], Lidzbarku Warmińskim, Dobrym Mieście, Ełku, Olecku, Szczytnie i wielu innych miejscach).
Pojawiał się także na festiwalach i przeglądach piosenki poetyckiej i autorskiej. Jest laureatem nagrody Grand Prix IX Festiwalu Nad Jeziorakiem w Siemianach (2014r.), III nagrody zdobytej podczas XII Ogólnopolskiej Giełdy Piosenki Poetyckiej „Wieczorne Nastroje” w Kwidzynie w 2008r. W sierpniu 2010r. jedna z jego autorskich piosenek „Miejsce na ziemi” została zauważona przez Janusza Deblessema, autora audycji radiowej „Gitarą i Piórem” oraz zaprezentowana w radiowej Trójce.
Piosenki Pawła Borzeńskiego, to treściwe i wrażliwe teksty połączone z muzyką akustyczną zawierającą wpływy form alternatywnych i progresywnych, w duecie z Kacprem Kasprzakiem także rockowo-elektronicznych. Muzyk śpiewa i gra na gitarze elektroakustycznej. W swoich utworach mówi o postrzeganiu wiary i nadziei, odnosi się do tematyki przyjaźni, miłości, porusza problemy współczesnego młodego pokolenia, zachęca do bycia sobą i odważnego kroczenia przez życie.

Termin:

18 września 2014 r. (czwartek)
godz. 18:00

Miejsce:

sala koncertowa
Szkoły Artystycznej w Ełku

Wstęp wolny