Anielska pomoc dla Ani – koncert charytatywny

30.08. W niedzielę w amfiteatrze koncert charytatywny. Podczas koncertu odbędzie się licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Ani.

W czasie koncertu także loteria oraz sprzedaż pysznych ciast – do wygrania karnety podarowane przez sponsorów.
Atrakcje: bańki mydlane, kręcenie balonów, malowanie twarzy, licytacja „Aniołów” zrobiony przez mamę Ani.

Wystąpią:

Piotr Karpienia – wokalista, muzyk, kompozytor i autor tekstów. Mieszkaniec Ełku, urodzony w Białymstoku. Gra na gitarze, gitarze basowej, perkusji oraz na instrumentach klawiszowych. Uczęszczał do szkoły muzycznej, jednak sam określa się jako muzyczny samouk. Związany z muzyką od kilkunastu lat. Przez ten czas był wokalistą zespołów: Same Nazwiska, Subfone, Flesh Creep.

Freakin Rudeboys – zespół założony w październiku 2011 roku w Ełku. Składa się z ośmiu muzyków kochających styl reggae, poruszają tłumy i pozostawiają po sobie niezapomniane wrażenia. Różnorodność wiekowa gwarantuje tu świeżość i doświadczenie. Bogate instrumentarium pozwala im na łączenie różnych ciekawych brzmień, jak i stylów muzycznych. Grają głownie w klimacie reggae, ragga, ska, ale w ich autorskich numerach można doszukać się elementów folku, czy dubu, oraz przede wszystkim wokalu, który niesie pozytywny przekaz.

Studio „Promenada” Piotr i Ania (tańce towarzyskie)

Oskar Choruży – wielokrotny laureat „Złotej nutki”

Termin:

30 sierpnia 2015 r.
(niedziela)

godz. 17:00

Miejsce:

Amfiteatr w Ełku

wstęp:

darowizna do puszki