Akademia Relaksu Aktywnego

Jesień jest piękna, więc po co siedzieć w domu. Tym bardziej, że można poćwiczyć na świeżym powietrzu, i to na dodatek w doborowym towarzystwie. Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet SIGNORA zaprasza na aktywne poniedziałki i soboty.

W ramach projektu „Akademia Relaksu Aktywnego”, we wrześniu i październiku, organizowane są zajęcia na stadionie miejskim. Nieodpłatnie można poćwiczyć w każdy poniedziałek w godz. 17.30-18.30. Ponadto w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:30 organizowane są marsze nordic walking do Miluk i z powrotem. Chętni spotykają się w każdą sobotę o godz. 8.45 przed Lewiatanem na os. Konieczki obok pętli autobusowej. Jadą samochodami na drugą stronę obwodnicy, i stamtąd, po rozgrzewce, spacerują polną i leśną drogą do Miluk i z powrotem. Na taki marsz trzeba mieć własne kije. Wyjątkowo w tę sobotę, 13 września, marszu nie będzie z powody wyjazdu organizatorek. Projekt „Akademia Relaksu Aktywnego” współfinansowany jest ze środków Budżetu Miasta Ełku.

Stowarzyszenie SIGNORA prowadzi działalność od 2010 roku w zakresie profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego kobiet.