„Zanim zasnę” w Planet Cinema

Zbliża się weekend, może więc w planach rozważać kino? W Planet Cinema przy ełckiej galerii pojawiają się nowe tytuły.

Z nowości  polecamy premierowy seans „Zostań, jeśli kochasz” – to opowieść o  nieśmiałej i niezwykle utalentowanej dziewczyna, która stoi przed najtrudniejszym życiowym wyborem. Jeśli zdecyduje się opuścić dom by podążać za muzycznymi marzeniami, straci miłość swojego życia. Wszystko zmienia się w wyniku pewnego wydarzenia, a Mia zawieszona przez jeden dzień między życiem a śmiercią musi zdecydować, po której stronie zostanie. W repertuarze także horror „Jako w piekle, tak i na ziemi” – pod ulicami Paryża kilometrami ciągną się katakumby, wieczny dom dla niezliczonych dusz. Kiedy zespół badaczy zapuszcza się w ten niezbadany labirynt kości, miasto umarłych odkrywa przed nimi swój mroczny sekret.

Dramat „Zanim zasnę” z kolei to opowieść o Christine, która  codziennie budzi się nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża. W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

I dla starszych dzieci, od 12 roku życia „Wojownicze żółwie Ninja”- przybysze z kosmosu atakują Ziemię, a z pomocą mieszkańcom przychodzi czwórka Żółwi Ninja.

A kto jeszcze nie zdążył obejrzeć Sin City 2: Damulka warta grzechu czy zabrać dzieci na Dzwoneczka i tajemnicę piratów  lub na Wakacje Mikołajka – tan ma jeszcze szansę wybrać się do kina na te seanse.

REPERTUAR: Planet Cinema Ełk od piątku, 12 września
Dubbing
Dla dzieci
Napisy
Bilety:
                                                           PN – PT                                               WEEKEND
Normalny 19 zł (2D) 19 zł (3D) 22 zł (2D) 22 zł (3D)
Ulgowy* 16 zł (2D) 16 zł (3D) 18 zł (2D) 18 zł (3D)
Pekao 15 zł (2D) 15 zł (3D) 15 zł (2D) 15 zł (3D)
Specjalny** 15 zł (2D) 15 zł (3D) 15 zł (2D) 15 zł (3D)
Czwartki z Kinder Bueno 10 zł (2D) 10 zł (3D)

 

KONKURS:

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film do końca września. Mają szanse otrzymać je te osoby, które nas polubią na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) i odpowiedzą na pytanie:

Kto gra główną bohaterkę Christine Lucas  w filmie „Zanim zasnę” Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga i ósma.

Odpowiedzi wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.