„Wolny strzelec” w Planet Cinema

Siedem filmów do wyboru w Planet Cinema. Wśród obrazów „Wolny strzelec” – film opowiadający o młodym mężczyźnie, który odkrywa nocny świat dziennikarstwa kryminalnego w Los Angeles.

Oprócz tego „Szefowie wrogowie 2” z Jennifer Aniston – opowieść o trójce przyjaciół, którzy postanawiają założyć własny biznes, jednak sprytny inwestor niweczy ich plany. Zdesperowani opracowują plan porwania dorosłego syna przedsiębiorcy w celu odzyskania kontroli nad firmą.

Dla wielbicieli s-f trzecia część „Igrzysk śmierci”, jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. Po raz pierwszy w „Igrzyskach śmierci”, w jednej z kluczowych ról, zobaczymy Julianne Moore.

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

Do tego świetna francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?”,  zaś dla dzieci aż trzy bajki do wyboru: „Wielka Szóstka”, „Piorun i magiczny dom” oraz „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”.

Repertuar: Planet Cinema Ełk
do czwartku, 4 Grudnia  2014 r.
Następny
Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania do końca grudnia. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

Jakie bajki w tym tygodniu można obejrzeć  w Planet Cinema w 3D?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga i dwudziesta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety wygrały: Monika R. i Monika M. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.