Wiemy, która z Was zmieni swój wizerunek i podda się metamorfozie

Mamy już bohaterki naszej akcji: Nowa Ty – metamorfoza dla Pań 35 +. Wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń, co udowadnia, że tego typu akcja jest bardzo potrzebna. Wasza argumentacja też była bardzo szczera.

Niestety – musieliśmy wybrać jedną z Was. Nie ukrywamy, podejmowaliśmy decyzję dwa dni. I zdecydowaliśmy, że do akcji zakwalifikujemy trzy panie!  To dobra wola Marka Bogdziewicza, który zmieni paniom fryzuję i wykona makijaż, a także Darka Gajko, który wykona sesje zdjęciowe.

Termin jest już ustalony na koniec marca, więc na początku kwietnia zamieścimy fotoreportaż ze zmiany pań.

A wielka przygoda czeka: Katarzynę Z., Joannę K. i Agnieszkę B.

Wszystkim paniom dziękujemy za przysłanie zgłoszeń i gratulujemy odwagi. Bo wymaga wiele odwagi chęć zmiany czegoś w swoim życiu. Wszystkie przysłałyście nam bowiem zdjęcia pięknych kobiet, czyli siebie. Być może jesteście w momencie, gdy potrzebujecie czegoś nowego. Fryzury? Makijażu? Nowego celu? Pierwszy krok zrobiłyście, teraz będzie coraz łatwiej. Powodzenia.1 komentarz

  1. Awan
    mar 11, 2015 @ 16:01:17

    Ostatnio łapiąc się na tym, że mi się „nie chce” myślę sobie o tym jak wiele razy mi się już w życiu nie chciało poświęcić tej godziny. Ile mogłam osiągnąć gdyby dźwignąć się z kaanpy rok temu, dwa.. + motywująca pioseneczka, napędzająca i jakieś zdjęcia supersylwetek jak u g ry. Działa!:)