Wielkanoc w Bramie Mazur

17-20.03. Z okazji świąt Wielkiej Nocy Galeria Brama Mazur przygotowała moc atrakcji. Tuż przed świętami między 17 a 20 marca zapraszamy na Jarmarki z żywnością. W tych dniach klienci będą mogli rozsmakować się w naturalnych wyrobach. W ofercie znajdą się: wędliny z Podlasia, sery Korycińskie, oscypki, chałwa grecka, miody i produkty pszczele.

aktualnosci_14-03-16Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawy konkurs. Każdy klient który od 17 do 20 marca dokona zakupów na terenie Galerii Brama Mazur za minimum 100 zł będzie mógł wziąć udział w zabawie i  okrągłych godzinach: 12.00, 14.00 i 16.00 odebrać nagrodę. Nagradzamy tylko pierwsze 10 osób. Czekają wyjątkowe nagrody: bilety do kina, vouchery do Salonu Wella Design, zaproszenia na deser do Carte D’or i Wymarzonych Lodów oraz  karty podarunkowe do sklepu Empik i Jysk.

Już od 19 marca zapraszamy na drugą edycję WIELKAnocnych pisanek przygotowanych przez dzieci z ełckich przedszkoli. Po raz kolejny będziemy mogli podziwiać oryginalne ręcznie robione pisanki – giganty. Finałem akcji będzie licytacja prac dzieci w dniu 20 marca o godzinie 16.00. Aukcję poprowadzą Państwo Tyszkiewicz z Ełku. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony dla stowarzyszenia Onkoludki.

Zobacz regulamin konkursu.