W trosce o rozwój talentów – zapisy do Szkoły Artystycznej

Trwają zapisy do Szkoły Artystycznej. Można wybierać wśród różnych rodzajów zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia zaczną się od 1 października.

W ofercie Szkoły są różnorodne style taneczne, od baletu, przez: baby-dance, street-dance, body-shape, taniec nowoczesny, break-dance,  popping, hip-hop, dance rythm&blues, po latino, salsę, taniec towarzyski czy zumbę.

Osoby uzdolnione plastycznie i lubiące prace manualne mogą sprawdzić się w takich w czasie takich zajęć jak: warsztaty modowe, decoupage, sztuka użytkowa, tkanina artystyczna, studio malarstwa i rysunku, ceramika, tworzenie biżuterii, rysunek klasyczny, malarstwo olejne, mali architekci – projektowanie przestrzenne.

Muzyka łagodzi obyczaje, więc warto rozwinąć talent dzieci i młodzieży w czasie zajęć: zabawa z piosenką, warsztaty wokalno-estradowe, angielski wokal oraz nauki gry na gitarze i perkusji.

Życie jest teatrem – i będzie się można przekonać o tym w czasie warsztatów prowadzonych przez aktora z Opery i Filharmonii Podlaskiej. Zabawa teatrem dla najmłodszych, warsztaty teatralne dla nieco starszych dzieci, zaś dla młodzieży i dorosłych warsztat wystąpień publicznych z elementami sztuki scenicznej. Młodzież gimnazjalna może zaś uczestniczyć w zajęciach teatru Zyg-Zag.

Sztukę można tworzyć także w komputerze. Dzięki nowej pracowni w Szkole Artystycznej będzie można uczestniczyć w zajęciach: artystyczna grafika komputerowa (nauka obsługi programów graficznych)  oraz Foto-innowacje(warsztaty fotograficzne z nauką obróbki graficznej zdjęć).

Zapisy:

sekretariat Szkoły Artystycznej,

ul. Armii Krajowej 21,

tel. 87 520 00 48, 726 333 200,

mail: sekretariat.szarte@eck.elk.pl.

Szczegóły:

www.szkolaartystyczna.elk.pl