Viet Tai Chi – Aktywni 50+

Viet Tai Chi dla zdrowia ciała i ducha, to siła, witalność, energia życia. Zapraszamy kobiety i mężczyzn, którzy chcieliby zadbać o swoje zdrowie, a przy tym przyjemnie spędzić czas na zajęciach.
viet_tai_chi_plakatViet Tai Chi to system gimnastyki zdrowotnej oparty na specjalnie dobranym zestawie ćwiczeń i gimnastyki służący ogólnej regeneracji i wzmocnieniu organizmu. To prosty sposób na zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, osiągnięcie wewnętrznego spokoju i harmonii. Systematycznie wykonywane ćwiczenia mają na celu profilaktykę zdrowotną, trening fizyczny i umysłowy.
Cechy charakterystyczne to odprężenie, wyciszenie umysłu, równowaga, lepsza koordynacja ruchowa. Proste, eleganckie ruchy z naciskiem na prawidłowy oddech dają szansę na aktywność w każdym wieku, wzmacniają, pozwalają stawić czoła niecodziennym problemom. Podczas zajęć zwracamy uwagę na indywidualne możliwości i oczekiwania uczestników zajęć. Z zajęć mogą korzystać osoby w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Na zajęcia zapraszamy; osoby aktywne zawodowo a także seniorów.

Aktywność ruchowa oprócz pozytywnego wpływu na zdrowie da także satysfakcję uczestnikom zajęć. Udział w zajęciach skutkuje poprawą zdrowia. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor, trener Viet Tai Chi mgr Anna Wolska uczennica Mistrza Phan Hoang z Wietnamu.

pierwsze zajęcia – 5 kwietnia 2016 r.
oraz każdy wtorek i piątek
godz. 8:30-9:30

park przy amfiteatrze
(w razie niepogody sala ZEBRA)

zapisy: sekretariat Ełckiego Centrum Kultury ul. Wojska Polskiego 47, tel: 87 621 80 00
zajęcia bezpłatne