TVN w Ełku od zaplecza – fotoreportaż

Przez dwa dni ełczanie od rana oglądali na antenie TVN24 swoje miasto. Pewnie wiele kobiet marzyło o pracy w telewizji. Wydawać by się mogło, że stanie się przed kamerą, coś poopowiada i na tym koniec.

To, co zobaczyliśmy na żywo w Ełku okazało się wcale niełatwą sprawą. Wielu a nas przyszło z ciekawości , by zobaczyć plenerowe studio TNV24. I niejedna osoba się zdziwiła widząc ogromną ekipę. Idealnie zorganizowany team to m.in.  kamerzyści, operatorzy, realizatorzy dźwięku, obrazu, nagłośnieniowy, oświetleniowcy, makijażyści oraz straż TVN.  Ich wszystkich nie widać, chociaż efekt ich pracy świetnie widać w telewizji.  A widać obraz z kilku kamer – oprócz tych obok prowadzącego, także ze zwyżki ustawionej przy miejscu nagrywania oraz z Błękitnego – śmigłowca TVN-u. I na dodatek praca odbywała się przy tłumach zgromadzonych ełczan i turystów, zarówno na placu Jana Pawła II, jak i na plaży przy MOS-ie.

Ełczanie oglądali Jarosława Kuźniara, któremu bardzo spodobał się Ełk, chociaż upały dawały się we znaki. Ale o tym, że te upały będą, widziano dobrze, wszak z ekpią była uśmiechnięta Agnieszka Cegielska – pogodynka ze stacji TVN.

Wszystkie zapytane przez nas osoby stwierdziły, że Ełk wyglądał w telewizji przepięknie.

Zobaczcie od zaplecza, jak wyglądała praca ekipy TVN24 w Ełku – co, czego nie widać na ekranie.