Tańsze sprzątanie – konkurs

Zazwyczaj w grudniu myślimy o świątecznych porządkach. I co wtedy? Stres, bo wszystko jednocześnie mamy na głowie: zakupy, sprzątanie, gotowanie. Bądź mądrzejsza i już dzisiaj wyczyść kanapy, fotele, wykładziny.

Możesz mieć wszystko czyste, i to taniej niż inni.

Dwie osoby będą miały usługę czyszczenia odkurzaczem piorącym KARCHER 20 proc. taniej, przy zamówieniu usługi na co najmniej 50 zł. Wystarczy wysłać maila na adres redakcja@kobiecyelk.pl ze swoim imieniem i hasłem KARCHER.

Z tańszej usługi skorzystają osoby, których mail dotrze jako pierwszy i czwarty.

Usługa czyszczenia odkurzaczem piorącym KARCHER przeznaczona jest do czyszczenia wykładzin tekstylnych i tapicerki (meblowej i samochodowej) metodą ekstrakcji. Metoda ta polega na naniesieniu roztworu środka czyszczącego na powierzchnię i odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem. Może pełnić funkcję odkurzacza na mokro i sucho. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie wziewne oraz dla posiadaczy zwierząt domowych.
Roztwór środka czyszczącego jest rozpylany w głąb włókien, a następnie odsysany razem z rozpuszczonym brudem. Wszelkie zanieczyszczenia i zapachy są w ten sposób skutecznie usuwane. Technologia dysz Kärcher w zastosowaniu ze środkami czyszczącymi Kärcher pozwalają skrócić czas schnięcia dywanów o 50%. Wszechstronność funkcji i bogate wyposażenie odkurzacza KARCHER sprawiają, że jest on idealnym urządzeniem do kompleksowego czyszczenia i pielęgnacji domu.