Szkolenie: Wzorce prowadzące do sukcesu – techniki NLP

14-15.11. Profesjonalne szkolenie „Wprowadzenie do NLP” w Ełku. W czasie warsztatu poznasz techniki, które pomogą Ci zarządzać swoimi emocjami, zmniejszyć stres i cieszyć się lepszym życiem. Tego jeszcze nie było w naszym mieście. 

NLP czyli Programowanie Neurolingwistyczne to

– praktyczna wiedza, coś co możesz zastosować do podniesienia jakości codziennego życia w różnych obszarach,

– to zestaw efektywnych wzorców, czyli zestaw strategii, które przynoszą znakomite rezultaty

– narzędzia dla urzeczywistniania celów.

Poznając NLP w praktyce możesz szczęśliwie budować związki z ludźmi, świadomie kształtować swój wizerunek, kierować emocjami, eliminować ograniczające nawyki, , osiągać bez wysiłku satysfakcję i spełnienie. Ta technologia umysłu przynosi efekty w bardzo krótkim czasie.  Gdy poznasz wzorzec prowadzący do sukcesu – osiągnięcie go znajdzie się w zasięgu twojej ręki.

Chcesz coś zmienić w swoim życiu?
Wejść na wyższy poziom?
Zmniejszyć stres i spojrzeć na świat spokojnie? |
Wyznaczyć sobie cel i go zrealizować?
Mieć lepsze relacje z innymi?
Odciąć się od negatywnych emocji?
Czujesz, że „kręcisz się” w kółko i brakuje ci motywacji?
Jeśli na te pytania odpowiadasz „nie”, to NIE czytaj dalej. Zostań tam, gdzie jesteś. Każdy wybiera najlepsze dla siebie rozwiązanie. Tak też jest dobrze.
Jeśli zaś należysz do osób  odważnych i świadomych i chcesz żyć lepiej, spokojniej, z optymizmem, realizować cele osobiste i biznesowe, mieć dobre relacje z innymi, uporządkować swoje emocje  – możesz wziąć garść technik NLP – wiedzy, która pomogła tysiącom osób cieszyć się życiem osobistym i zawodowym.
I tylko od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.

PROGRAM SZKOLENIA:

 • Historia NLP
 • Czym jest a czym nie jest NLP?
 • Pojęcia podstawowe NLP
 • Założenia operacyjne NLP
 • Mapa umysłu – czemu nie możemy zrozumieć innych, a inni nas?
 • Umysł świadomy vs umysł nieświadomy – który tak naprawdę podejmuje decyzje?
 • Strategia budowania kontaktu – rapport – dlaczego dobry kontakt jest podstawą skutecznego porozumiewania się? W jaki sposób szybko i niezauważalnie budować dobry kontakt z drugą osobą lub grupą osób?
 • Systemy reprezentacji – w jaki sposób tworzymy mapy świata obiektywnego? W jaki sposób kodujemy informacje o świecie i wiadomości do nas docierające? Jaki ma to wpływ na komunikację z innymi ludźmi? Co oznacza, że ktoś jest wzrokowcem, słuchowcem, kinestetykiem? W jaki sposób wiedzę na ten temat wykorzystać w budowaniu dobrych relacji?
 • Submodalności – dlaczego stany emocjonalne są podstawą i źródłem każdego zachowania? W jaki sposób szybko i trwale budować w sobie pożądane zasoby (motywacja, pewność siebie, itd.). Dlaczego tylko nieliczni potrafią skutecznie panować nad własnymi stanami emocjonalnymi i stanami emocjonalnymi innych ludzi, dzięki czemu panują nad swoim zachowaniem oraz zachowaniem i działaniami innych ludzi?
 • Modele radzenia sobie z krytykiem wewnętrznym
 • Pozycje percepcyjne – przyswajanie analizowania procesów z trzech pozycji percepcyjnych, zmiana punktu widzenia, dystansowanie się
 • Zmiana przekonań – przekonania ograniczające vs przekonania wspomagające. Jak szybko zmienić przekonania ograniczające w przekonania wspomagające i działać skuteczniej pozbywając się stresu
 • Swish Pattern – technika, dzięki której pozbędziesz się niechcianych nawyków,  zachowań i wzmocnisz pewność siebie
 • Godiva Pattern – po to, żeby tak się chciało, jak się nie chce 
 • Podstawy języka perswazji – jak używać słów tak, aby w końcu przestać sabotować własne działania? W jaki sposób jednym słowem zniwelować potencjalne zastrzeżenia?
 • Rama problemu – rama rozwiązania
 • Komunikacja niewerbalna – w jaki sposób kierować zachowaniami i myślami innych ludzi przy pomocy gestów i „mowy ciała”? Dlaczego wiedza na temat tradycyjnej „mowy ciała” dostępna w popularnych książkach jest mało przydatna i często sabotująca działania osób wykorzystujących tą wiedzę?

JAKIE OTRZYMAM BONUSY?

Pierwszy bonus – elementy ze szkolenia biznesowego

Psychologia  osiągania celów – Dlaczego ludzie nie osiągają zaplanowanych celów? Dlaczego tylko nieliczni osiągają szybciej i więcej niż sobie zaplanowali? W jaki sposób zaplanować cele tak, aby zaprogramować umysł na ich realizację?
Strategia Walta Disneya – jak dopasować plany i marzenia  do rzeczywistości

Drugi bonus – elementy ze szkolenia coachingowego

poznasz skuteczne narzędzia do pracy ze sobą podczas autochoachingu (pracy   wewnętrznej) oraz do umiejętności wprowadzania zmian w życie drugiej osoby

Łączna wartość bonusów to ponad 570  PLN

Ile wynosi inwestycja w siebie?

Standardowa cena szkolenia „Wprowadzenie do NLP” to w tej chwili 1700 zł  i zazwyczaj odbywają się tylko w dużych miastach. Dochodzą więc koszty dojazdu i noclegu, czyli kolejne 300 zł.
Ponieważ zależy nam  na tym, aby jak najwięcej osób z naszego regionu uzyskało szansę na prawdziwe zmiany w życiu, na zyskanie narzędzi, dzięki którym będzie im i nam się po prostu lepiej żyło, inwestycja w szkolenie będzie o tysiąc złotych niższa – tylko 770 PLN. Na miejscu – bez kosztów dojazdów, noclegu, dni wolnych. Dla osób zdecydowanych polepszyć swoje życie już teraz  – tylko 570 zł.

CO OTRZYMUJE UCZESTNIK SZKOLENIA?

 • profesjonalną i praktyczną wiedzę przekazaną przez doświadczonego trenera
 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • komplet materiałów szkoleniowych,
 • lunch, kawę, herbatę, wodę, soki owocowe, słodkie przekąski w trakcie przerw kawowych

TRENER:

Aneta Zamojska
coach, NLP Master Practitioner , certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, trener Narodowego Centrum Kultury w Warszawie;
z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych; autorka wielu projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych; przez wiele lat pracowała jako dziennikarka.
Jej pasja to wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian.

ILE WYNOSI INWESTYCJA?

Miasto Termin Cena
Ełk 14-15 listopada
(sobota-niedziela)
9.00-17.00
770 zł brutto
przy zapisie i opłacie do 14 października – 570 zł brutto
Białystok 21-22 listopada
(sobota-niedziela)
9.00-17.00
770 zł brutto
przy zapisie i opłacie do 21 października – 570 zł brutto

570 zł to raptem pięć sukienek albo dwie pary butów. A ile warte jest Twoje dobre samopoczucie i TY?

Zgłoszenia na adres mailowy  elk@zdz.bialystok.pl
Szczegóły pod nr tel. : 607-690-410 Małgorzata Kulągowska

Z uwagi na praktyczny warsztat liczba miejsc ograniczona!

Ty decydujesz o jakości swojego życia!
W takim razie do zobaczenia 🙂

Patronat nad szkoleniami  objęły serwisy : Kobiecyelk.pl  i Kobiecybialystok.pl