Spotkanie ze świnką Peppą

W sobotę 11 października od godz. 12.00-18.00 Galeria Brama Mazur zaprasza wszystkie maluchy na rodzinne spotkanie ze świnką Peppą- jedną z najpopularniejszych bohaterek kreskówek dla dzieci.

Świnka Peppa to prawdziwa gwiazda – ma tysiące małych wielbicieli, dla których spotkanie z Peppą to wyczekiwane przeżycie!

Sobotę w Bramie Mazur wypełnią niesamowite atrakcje, dla dzieci w każdym wieku m.in: konkursy z nagrodami od Świnki Peppy, spektakl z udziałem Świnki Peppy i animatorów, warsztaty plastyczne, kolorowy plac zabaw, malowanie buziek, pamiątkowe zdjęcia ze Świnką Peppą

Peppa czekać będzie na wszystkie dzieci na kolorowym placu zabaw, który zabiera w swoje podróże. Chętnie będzie  pozować do pamiątkowych zdjęć drukowanych na miejscu, a także śpiewać piosenki o śwince i jej rodzince. Świnkę Peppę kochają dzieci na całym świecie! Historie małej świnki, jej rodziny i przyjaciół często są wzruszające, ale zawsze dobrze się kończą. Dlatego warto odwiedzić nasze Centrum 11 października i spędzić niesamowity dzień ze Świnką Peppa.

Termin:

11 października

godz. 12.00-18.00

Miejsce:

Galeria Brama Mazur

poziom +1.

Wstęp wolny