Spokój i radość w pracy – praktyczne warsztaty zmiany w Ełku!

Przychodzisz do pracy zadowolona, szef na Ciebie krzyczy, a Ty patrzysz na niego z uśmiechem i z błogim spokojem i spokojnie wykonujesz swoje obowiązki. A może masz super szefa, tylko klienci zatruwają Ci życie? A może kończy się cierpliwość w domu? To już przeszłość. Niemożliwe? A jednak. Już wiele osób umie tak funkcjonować. Dołącz do tych zadowolonych z życia i opanowanych.  

Wystarczy znać zasady funkcjonowania mózgu oraz poznać  kilka technik, które zmniejszą i wyeliminują stres. Techniki zaczerpnięte z metody relaksacyjnej SILVA oraz z NLP przećwiczysz pod okiem doświadczonych instruktorek: metody SILVA oraz mistrza praktyka NLP, certyfikowanego trenera biznesu oraz coacha.

Dwa dni, które zmienią Twoje patrzenie na świat. Techniki, które poznasz, będziesz mógł i mogła zastosować każdego dnia.

W programie:

1. Który przycisk nacisnąć, by działał dobry program – czyli zasady funkcjonowania  naszego umysłu.

2. Techniki pracy z emocjami:

  • Wzmocnienie poczucia własnej wartości:
  • Zmiana postrzegania siebie – wyobraź sobie, że myśląc o sobie widzisz osobę pełną wiary we własne możliwości, potrafiącą stanowczo obronić swoje zdanie i odważnie dyskutującego/dyskutującą z przełożonym, osobę z uśmiechem na twarzy, cieszącą się życiem

3. Przeramowanie – nadanie sytuacjom innego znaczenia:

4. Wyobraź sobie, że słowo stres i nerwy zniknęły, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Umiesz już w każdej sytuacji znaleźć pozytywy i cieszysz się z tego. Ty i Twoi bliscy wreszcie umieją cieszyć się z tego, co najcenniejsze –  z życia.

5. Zmiana pozycji percepcyjnej. A gdybyś mógł lub mogła stać się na moment swoim szefem i zobaczyć sytuację jego/jej oczami? O co tak naprawdę chodzi ? Dzięki tej technice wzbogacisz się o ogromne pokłady dystansu do tego, do czego chcesz się zdystansować.

I na koniec wisienka na torcie… zmiana historii osobistej:

  • Wyobraź sobie, że Twoja przeszłość była trochę inna, że pewne rzeczy Ci się nie przytrafiły, że byłeś/byłaś wzmacniany przez doświadczenia i innych ludzi, że ograniczenia, które Cię hamują, znikają. Jaką osobą wtedy byłbyś/byłabyś? Lepszą, szczęśliwszą, spokojną, opanowaną w pracy?
  • Brzmi jak magia, wiem, wiem – wielu tak mówiło, dopóki sami nie poznali tych technik. Teraz szef to szef i już. Praca to praca. A stres? Jaki stres? Tak właśnie działa NLP i techniki udowodnione naukowo.

Dwa dni intensywnej pracy. Praca i nauka relaksu… Po tym weekendzie nic nie będzie już takie same !

Program jest programem autorskim – objęty prawami autorskimi.

Ile wyniesie Cię inwestycja w Twoje szczęście i komfort psychiczny?

-273 zł

Organizator zapewnia w cenie catering: kawa, herbata, soki, ciasta.

Termin:

22-23.11.2014 r. (sobota – niedziela)

Godz. 10.00-17.00

Miejsce:

Ełk, ul. Armii Krajowej

Zapisy mailowe: redakcja@kobiecyelk.pl

Z racji tego, że jest to praktyczny warsztat – liczba miejsc ograniczona!

Konkurs:

Mamy do rozdania trzy! wejściówki na warsztaty o 50 zł taniej!

Mają szanse otrzymać je te osoby, które odpowiedzą na pytanie:

Kiedy odbędą się Praktyczne Warsztaty Zmiany w Ełku?

i wyślą odpowiedź na maila: redakcja@kobiecyelk.pl – z podaniem imienia i nazwiska.

Wejściówki tańsze o 50 zł otrzymają osoby, których mail dotrze jako pierwszy, piąty i siódmy.

Każda osoba może wysłać jeden mail.