Smacznie, zdrowo i wesoło, czyli listopadowa Planeta Kobiet – fotorelacja

W miniony piątek już po raz trzeci w Planet Cinema zorganizowano spotkanie dla pań. Tym razem było smacznie, zdrowo i dietetycznie, zaś komedia francuska „Za jakie grzechy, dobry Boże” rozbawiła do łez. Partnerem akcji jest KobiecyElk.pl.

O odżywcze przekąski i napoje przed filmem zatroszczyła się Agnieszka Domitrz – ambasador zdrowego żywienia firmy AMC. Można było spróbować pysznych napojów z pietruszki i cytryny oraz gotowanych warzyw z zachowanymi wszystkimi wartościami odżywczymi. Po takim posiłku na pewno dobrze wypadły pomiary w dietetyczek. Urszula Jaczewska i Justyna Kondratowicz wykonywały pomiary antropometryczne ciała oraz udzielały rad dotyczących prawidłowego żywienia.

O piękny wygląd dłoni zatroszczył się AVON. Nie zabrakło elementu artystycznego – pokazu tańca polo-dance oraz konkursu z Jazz Clubu Papaja. O 19.10 rozpoczął się film. Świetna francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?” opowiadająca o czterech pięknych córkach na wydaniu, których wybrankami okazują się Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki. Zdarzenie takiego kolorytu skóry z konserwatyzmem rodziców rodzi wiele zabawnych sytuacji. Kto jeszcze nie oglądał – niech wybierze się do Planet Cinema. Warto.

Fot. D. Gajko