Jak zadbać o siebie w 2016?

W Nowym Roku zadbaj o to, co najcenniejsze – o swój komfort psychiczny. Zobacz, z jak bogatej oferty praktycznych warsztatów możesz wybierać. Grzech nie skorzystać, tym bardziej, że szkolenia są prowadzone przez profesjonalistę i na miejscu!

Można też komuś sprawić miły prezent i wykupić voucher.

Na voucherze wydrukujemy nazwę szkolenia i datę realizacji. Dostarczymy kurierem pod wskazany adres.

Wystarczy tylko wybrać osobę, której dobrze życzysz.

To takie proste – zamiast szukać, biegać po sklepach wystarczy kliknąć w poniżej wybrane szkolenie, wypełnić zgłoszenie i zapłacić! I masz już prezent .

A oto lista szkoleń na I półrocze 2016 roku. Pamiętaj – liczba miejsc ograniczona, bo są to praktyczne warsztaty. Liczy się kolejność zgłoszeń.

PSYCHOLOGIA OSIĄGANIA CELÓW – 17.01.2016

Nowy Rok – nowe cele. Nie po raz pierwszy je wyznaczasz. Tym razem działaj skutecznie. Zrealizuj swoje cele dzięki sprawdzonym technikom oraz odkryciu swoich zasobów i eliminacji wewnętrznych przeszkód. Zdziwisz się, jak to działa.

Intensywny wstęp do NLP – 6.02.2016

NLP, czyli Programowanie Neurolingwistyczne to wiedza z zakresu nowoczesnej psychologii, która pomogła tysiącom osób. NLP to „nauka obsługi umysłu”, by żyć lepiej, spokojniej, efektywniej, z optymizmem, realizować cele osobiste i biznesowe, mieć dobre relacje z innymi, uporządkować swoje emocje. Poznając techniki NLP będziesz cieszyć się lepszym życiem

Coaching – poznaj siebie – warsztaty – 5.03.2016

Wiosną wszystko budzi się do życia. I Ty też rozkwitnij – rozwiń swoje wewnętrzne zasoby. Znajdź równowagę w swoim życiu, wyznacz swój cel, zaplanuj realizację, odkryj swoje ukryte talenty, pokochaj siebie. Jeszcze nie wiesz, jakie masz ogromne możliwości.
Porozumiesz się ze sobą i poznasz metody pracy z innymi. Rozkwitniesz wewnętrznie.

Rozwiązywanie konfliktów – 10.03.2016

Kłótnie nikomu nie służą, tym bardziej, gdy ponoszą nas emocje. Wiemy z doświadczenia, że zostaje w nas wtedy złość, żal, zaś obie strony są obrażone. A gdyby tak inaczej – wysłuchać spokojnie drugiej strony, bez emocji podejść do sprawy i ją rozwiązać? Prościej, łatwiej, szybciej i zdrowiej. Można? Można.

Sztuka zmiany emocji i zarządzanie stresem – praktyczny warsztat – 10.04.2016

Emocja, czyli stan znacznego poruszenia umysłu, często działa wbrew nam. Co więc zrobić, byśmy to my decydowali o swoim życiu, a nie emocje? Co zrobić, by stres przestał nas paraliżować? Są na to skuteczne i sprawdzone techniki. Wiedza na temat emocji też zaskakuje i zmienia podejście do wielu spraw. Na tym warsztacie uspokoisz swoje negatywne emocje.

Zarządzanie zespołem – 15.04.2016

Pracownicy to największy kapitał firmy – wybitni menadżerowie świetnie o tym wiedzą. I to oni doskonalą swoje umiejętności po to, by wykorzystać potencjał swoich pracowników i efektywnie zarządzać realizując cele firmy. A do tego przyda się wiedza o temperamentach, sposobach motywacji oraz metodach rozwiązywania konfliktów. Na szkoleniu zostanie przekazana praktyczna wiedza do wykorzystania „od zaraz”.

Efektywna komunikacja – 13.05.2016

Nie można się nie komunikować – jako istoty społeczne cały czas wysyłamy komunikaty do otoczenia. Bywa jednak tak, że coś innego mówimy, a coś innego słyszy nasz rozmówca. Na tym szkoleniu dowiesz się, co to znaczy efektywna komunikacja; efektywna, czyli taka, gdzie komunikat odebrany przez rozmówcę jest identyczny z komunikatem przez nas nadanym.

Obsługa klienta – skuteczne techniki sprzedaży – 16.05.2016

W czasie szkolenia poznasz podstawy skutecznej sprzedaży: czym kierować się w rozmowie z klientem, na co zwracać uwagę, jakich zwrotów używać, jak się zachowywać i dlaczego ludzie w ogóle podejmują decyzję o kupnie. Zdziwisz się, jak proste może być trafienie do klienta, a sprzedaż bardzo skuteczna.

Wystąpienia publiczne i autoprezentacja – 3.06.2016

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w pracy zawodowej stają często przed koniecznością publicznego prezentowania osiągnięć oraz planów swojej firmy, instytucji czy organizacji. Nauczą się efektywnego przygotowania do wystąpienia, sposobów zwracania się do słuchaczy wraz ze spójnością z mową ciała, nauczą się technik pozwalających wyeliminować stres i kierować swoimi emocjami.

Procesy grupowe i facylitacja – 06.06.2015

Do osób pracujących z zespołami, grupami i kierujących nimi: poznasz wiedzę z zakresu kształtowania się procesu grupowego, dynamiki grupy oraz faz procesu grupowego i zarządzania procesem grupowym, poznasz metody badania indywidualnych ról zespołowych, metody aktywizowania uczestników oraz role w wieloosobowym zespole.

* Jeżeli osoba przez Ciebie obdarowana, stwierdzi, że jej pragnieniem jest udział w innym szkoleniu proponowanym z naszej listy- Voucher wymienimy. Ostateczny czas podjęcia decyzji – 14.01.2016r.

Szczegółowe zapytania proszę kierować mailowo lub telefonicznie (607-690-410)

Koszt – 197,00 zł brutto

Dane to kontaktu:Zakład Doskonalenia Zawodowego Ełk, ul. Armii Krajowej 43  Logo ZDZ Małgorzata Kulągowska

Patronat: KobiecyElk.pl, KobiecyBiałystok.pl.