Salon Kobiet z Janem Nowickim – fotorelacja

Ełczanki spotkały się na V Salonie Kobiet, którego gościem był aktor i miłośnik kobiet – Jan Nowicki. Spotkanie było okazją do poznania pasji innych pań i uzyskania porad specjalistów w kwestii zdrowia i urody. Nasz portal objął wydarzenie patronatem.

Impreza, którą organizuje Starostwo Powiatowe w Ełku, przyciągnęła panie zainteresowane rozwojem i spotkaniem ciekawych osób. Z tymi można było porozmawiać przy stoiskach z rękodziełem i kosmetykami oraz stoisku fryzjerskim i wizażystek. Nie mogło zabraknąć informacji o zdrowiu, czyli porad lekarskich oraz wiedzy o tym, jak zdrowo gotować, o czym chętnie opowiadała Agnieszka Domitrz- ambasador zdrowego żywienia firmy AMC.

Mamy, które przyszły z dziećmi, mogły zająć się sobą zostawiając maluchy w kąciku zabaw pod opieką. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było spotkanie z Janem Nowickim – aktorem i miłośnikiem kobiet, autorem książki „Mężczyzna i one”.

Gość podkreślił, że kobiety są fantastyczne i dużo silniejsze od mężczyzn. Nie trzeba też ich zachęcać do działania, bo całe składają się z działania, czyli wielości ról, jakie pełnią w życiu.

V Salon Kobiet przebiegł pod hasłem „Na styku dwóch światów”.

Zdjęcia autorstwa Darka Gajko.