„Pudlaki” w Planet Cinema

Pudłaki to urocze psotne świrusy, które uwielbiają zabawę i mają dobre serca. Wiodą spokojne radosne życie w zbudowanych pod ulicami miasteczka Cheesebridge podziemiach, a ubierają się w pozostawione do recyklingu pudełka, które noszą jak żółwie swoje skorupy.

Są przyjazne i zupełnie niepodobne do nadętych wytwornych mieszkańców wiktoriańskiego Cheesebridge, których obsesją jest bogactwo, pozycja klasowa i uchodzące za szczyt luksusu najbardziej śmierdzące na świecie sery. Starając się trzymać razem w swoim podziemnym świecie, Pudłaki zajmują się tym, co najbardziej lubią i najlepiej potrafią – zbieraniem odpadków po ludziach. Przerabiają je potem na fantastyczne, magiczne wynalazki. Ich działania nie znajdują jednak zrozumienia w świecie ludzi, szczególnie w kontekście nieprawdziwych opowieści rozsiewanych na ich temat.

Oprócz tego w kinie w galerii “Służby specjalne”, “Annabelle”, “Bez litości”,  ”Zaginiona dziewczyna” oraz film o prof. Relidze “Bogowie”.

REPERTUAR: Planet Cinema Ełk
Od  piątku, 10 października 2014 r. do czwartku 16 października
Napisy
Bogowie PREMIERA
Polski
Napisy
Pudłaki 3D PREMIERA
Dubbing
Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania przez październik. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newselettera,

– odpowiedzą na pytanie:

Jakiej produkcji jest film „Pulaki”?  Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga i trzydziesta druga.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty.

Bilety wygrały: Krystyna K. i Anna B.

Gratulujemy i wszystkim dziękujemy za udział.