Psychologia osiągania celów – praktyczny warsztat

19.11. Zbliża się kolejny Nowy Rok, zaskocz go tym, że cele będą wyznaczone i zaczniesz działać. Bo nie po raz pierwszy wyznaczasz cele. Tym razem działaj skutecznie.

psychW czasie warsztatu nauczysz się:
dokładnie wyznaczać swoje cele,
dowiesz się, czemu nie udawało się realizować celów i jak skutecznie wdrażać swoje plany w życie.
co Cię może blokować i jak eliminować bariery
jak wykorzystać efektywnie swój potencjał.

W dzisiejszych czasach to umiejętność, która pozwala odnieść sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie. Wykorzystują je menedżerowie, politycy, handlowcy, nauczyciele, ale też i rodzice.

Warsztaty z Anetą Zamojską to przede wszystkim korzyści. Umiejętne wyznaczenie celu nadaje życiu znaczenie, nadaje sens. Osiąganie ich powodu­je, że stajemy się szczęśliwsi i bardziej pozytywnie nastawieni.

Te warsztaty to narzędzie pozwalające wzmocnić poczucie włas­nej wartości i pewność siebie.

Zajęcia prowadzone będą formą warsztatową. Pracujesz indywidualnie na własnych celach, pragnieniach, eliminujesz bariery, które Ci przeszkadzają, budujesz nowy obraz siebie i swojego życia. To wszystko robisz we własnych myślach i we własnych notatkach, nie musisz dzielić się z innymi „na głos”. I dlatego jest to takie komfortowe i skuteczne.
profesjonalną i praktyczną wiedzę przekazaną przez doświadczonego trenera.

Aneta Zamojska – coach, NLP Master Practitioner, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, autorka ksiązki „Sekundy do szczęścia”, z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych, uczestniczka wielu szkoleń u trenerów z Polski i zagranicy; autorka wielu projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych; przez wiele lat pracowała jako dziennikarka.
Jej pasja to wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian.

Liczba miejsc ograniczona:

Zapisy:

Małgorzata Kulągowska, tel. 87 620 26 10, 607-690-410
lub osobiście w siedzibie ZDZ, Ełk ul. Armii Krajowej 43

Zapis na szkolenie można dokonać online