Premiera „Sekund do szczęścia” Anety Zamojskiej przy pełnej sali

Premiera książki „Sekundy do szczęścia” Anety Zamojskiej za nami. Ełczanka zaprezentowała swoją powieść w miejskiej bibliotece. Autorka na początku spotkania, widząc tak dużą liczbę osób, nie kryła wzruszenia i powiedziała: „Warto było pisać tę książkę po to, by w jednym miejscu zobaczyć tyle życzliwych i sympatycznych osób”.

DSC_0240Autorka mówiła o pomyśle na napisanie książki, który od lat miała w głowie, ale dopiero  w zeszłym roku przyszedł czas na jego realizację. Zaznaczyła, że nie łatwo było pisać książkę, która jest fikcją literacką, gdyż wcześniej, jako dziennikarka, bazowała na faktach. Spotkanie prowadziła Agnieszka Bezubik, coach, trener, właścicielka Podlaskiego Centrum Coachingu. Z racji zawodu obu pań: Aneta Zamojska także jest trenerem i coachem, była mowa o rozwoju osobistym, motywacji oraz sile do działania. Po spotkaniu przyszedł czas na autografy i podpisywanie książek.

Patronat nad książką objął KobiecyEłk.pl.

Sponsorem wydania jest Izba Mleka.

Aneta Zamojska „Sekundy do szczęścia” – o książce

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby losy inaczej się potoczyły? A gdybyś mogła spojrzeć na swoje alternatywne historie życia? Mam nadzieję, że byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś.

Inaczej na to zapatruje się bohaterka książki „Sekundy do szczęścia”. Czterdziestoletnia Katarzyna wybierała przed laty pomiędzy trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego alternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, ale tak naprawdę zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jak mężczyzna może mieć wpływ na styl życia kobiety.

Czterdziestolatka w każdej wersji uznaje, że wybrała źle i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed własną „zapisaną kartą”? A może los wie, co jest dla nas dobre i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?

Losy Katarzyny, w jej alternatywnych „życiach” zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Ważne znaczenie odgrywają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma spotkać się bohaterka. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy sama siebie zaskoczy? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice?

Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

Książka dostępna na stronie autorki: www.anetazamojska.pl, na empik.com oraz  w dobrych księgarniach.

O autorce:

Aneta Zamojska – certyfikowany trener, coach, Mistrz Praktyk NLP, wykładowca akademicki, była dziennikarka.  Jej  pasją jest wspieranie innych w rozwoju.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: „Psychologia zarządzania w  gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie kierowniczka Szkoły Artystycznej.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, miłośniczka wycieczek rowerowych po mazurskich bezdrożach.

Jej motto życiowe: „Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie.” Paulo Coelho

Strona autorki www.anetazamojska.pl.