Premiera książki Anety Zamojskiej „Sekundy do szczęścia”

12.04. Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku zaprasza na Dzień Czekolady 12.04.2016r.

 

Aneta_Zamojska_plakW programie:

16:30 – 18:00 – Warsztaty i pokaz wykonywania kosmetyków naturalnych z wykorzystaniem czekolady – Anna Minkiewicz.

Uwaga ilość miejsc ograniczona, zapisy pod nr tel. 87 621 80 88 lub w Dziale Naukowym.

18:00 – Spotkanie autorskie i premiera książki „Sekundy do szczęścia” – Aneta Zamojska

O autorce:

Aneta Zamojska – trener rozwoju osobistego, coach, Mistrz Praktyk NLP, nauczyciel akademicki, dziennikarka. Jej pasją jest wspieranie innych w rozwoju.

Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: „Psychologia zarządzania w gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz „Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie kierowniczka Szkoły Artystycznej.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, miłośniczka wycieczek rowerowych po mazurskich bezdrożach.

Jej motto życiowe: „Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie.” Paulo Coelho

Strona autorki www.anetazamojska.pl.

Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby losy inaczej się potoczyły? A gdybyś mogła spojrzeć na swoje alternatywne historie życia? Mam nadzieję, że byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś.

Inaczej na to zapatruje się bohaterka książki Anety Zamojskiej „Sekundy do szczęścia”. 40-letnia Katarzyna wybierała przed laty pomiędzy trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego alternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, ale tak naprawdę zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jak mężczyzna może mieć wpływ na styl życia kobiety.

Czterdziestolatka w każdej wersji uznaje, że wybrała źle i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed własną „zapisaną kartą”? A może los wie, co jest dla nas dobre i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?

Losy Katarzyny, w jej alternatywnych „życiach” zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Ważne znaczenie odgrywają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma spotkać się bohaterka. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy sama siebie zaskoczy? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice?

Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

Miejsce:

Biblioteka Publiczna w Ełku

Wstęp wolny