Porady eksperta z cyklu MAKE UP: Usta idealne

Nasz ekspert, Marek Bogdziewicz – make-up artist radzi – Usta idealne.

Każda kobieta chociaż raz chciała poczuć się wyjątkowo!!! Być zauważoną przez męża, chłopaka, partnera. W tym zabieganym codziennym życiu chociaż raz wzbudzić zazdrość u koleżanki. Wiem o tym z doświadczenia, ponieważ pracuję z kobietami od 18 lat. Teraz za pomocą artykułów postaram się pomóc wszystkim czytelniczkom. Mam nadzieję, że moje podpowiedzi i wskazówki ułatwią i skrócą czas codziennego makijażu.

Dzisiaj poświęcimy kilka słów ustom. UWAGA – nigdzie na świecie nie ma ust idealnych!!!!!!! Jedynie za pomocą korekty konturówką (szeroko omijaną przez kobiety) możemy dążyć do idealnego kształtu ust.

Musimy także pamiętać, iż warunki klimatyczne (wiosna, lato, jesień, zima) wpływają na wygląd i jakość ust. Dlatego należy dbać o nie cały rok. Musimy więc je nawilżać, robić delikatny peeling, wykonywać od czasu do czasu masaż szczoteczką elektryczną. Jest to ważne, bo dzięki wibracjom pobudzimy ukrwienie i uzyskamy delikatne powiększenie i miękkie usta. Dzięki tym zabiegom łatwiej także będzie nam rozprowadzić konturówkę i pomadkę na ustach.

Delikatny makijaż, lekko wymodelowana twarz, podkreślone oczy, brwi i usta dadzą nam subtelny naturalny efekt. Pamiętajmy, że w makijażu ważny jest umiar. Przerysowany makijaż będzie wyzywający i da efekt odbiegający od zamierzonego. Dobrze wykonany makijaż sprawi, że poczujesz się wyjątkowa, zdasz sobie sprawę z tego, że możesz więcej, będziesz bardziej przebojowa i odważna.

Pamiętajcie !!!! –  każda z was ma indywidualną urodę i każda z WAS jest piękna. Wystarczy tylko poznać parę trików i dobrych kosmetyków, aby wyglądać rewelacyjnie. Dodając do tego odpowiednią fryzurę,  której nie będziesz poświęcać zbyt dużo czasu – efekt gwarantowany.

W następnym artykule poświęcimy czas na modelowanie twarzy. Podpowiem,  jak w prosty sposób można podkreślić atuty swojej twarzy. Mam nadzieję,  że nowy temat MAKE-UP który w miarę  możliwości będzie ukazywał  się co jakiś czas na KobiecyElk.pl, przypadnie Wam drogie czytelniczki do gustu i znajdziecie  inspiracje do własnych eksperymentów….

Make -up artist  Marek Bogdziewicz.