Pomaluj paznokcie i oczaruj mężczyznę

Oczywiście każda kobieta, chcąca uchodzić z niezależną, nigdy nie przyzna się, iż jej stylizacje włosów, ubrań, czy nawet kolor paznokci są skierowane na akceptację i podziw ze strony mężczyzny. Prawda jest jednak taka, że panie właśnie dlatego poddają się różnym zabiegom upiększającym, by zwrócić uwagę panów. To wręcz naturalny odruch, z którym nie powinno się walczyć. Poniżej przedstawiamy całą zebraną wiedzę na temat tego, jakie paznokcie mają na panów największy wpływ.

To się tylko tak wydaje 

Mimo, że spore grono facetów wydaje się nie zauważać subtelnych zmian, jak np. wyprostowana grzywka, to mają one na niego wpływ – w sposób podświadomy. Mężczyzna patrzy całościowo. Każdy element musi pasować do reszty. To się tylko tak wydaje, że facet nie widzi – widzi, tylko inaczej. Jak udowodniono na podstawie szeroko zakrojonych badań, elementem, na który mężczyzna zwraca najpierw uwagę podczas pierwszego spotkania są najczęściej dłonie kobiety. Dlatego tak istotnym wydaje się zapoznanie z wiedzą na temat stylizacji paznokci trafiającej w gusta męskiej części społeczeństwa.

Czerwień

Wielkim wygranym w batalii o serca panów jest czerwony lakier do paznokci. Kojarzone z drapieżnością, pożądaniem i pewnością siebie, zachęcają mężczyzn do zdobywania oraz (przepraszam za wyrażenie) podnoszą rangę „trofeum”. Czerwień to bardzo intensywny kolor, dlatego też ważne jest by płytki paznokci były ładnie spiłowane i zaokrąglone (nie polecamy zbyt długich paznokci do tej stylizacji).

Koral

Moda na ten odcień osiągnęła swoje apogeum jakieś 2-3 lata temu. Choć trendy wskazują obecnie na inna kolorystykę paznokci, to koralowy lakier stale podbija męskie serca. Dlaczego? Nie jest zbyt nachalny, za to wygląda bardzo naturalnie i świeżo (wręcz młodzieńczo). Co do kształtu płytki – o ile jest ona zadbana to równie dobrze można go nakładać na długie, jak i krótkie paznokcie.

Szmaragdy

Może to trochę nietypowe, ale panowie lubią ten odcień zieleni (pewnie żaden nie rozpozna w nim barwy szmaragdu, ale czy to takie ważne?). Taka stylizacja łączy w sobie dwie niezwykle ważne cechy – elegancję i oryginalność. Jeśli zdecydujesz się na ten kolor to przygotuj się na to, że mężczyźni będą odbierać twoją osobę jako pewną siebie, pomysłową i lekko zwariowaną (pozytywnie!). Nie zapomnij tylko o przycięciu swoich paznokci. Krótkie i szmaragdowe – oto klucz do sukcesu.

Pudrowe szpony

Tego koloru nie trzeba przedstawiać żadnej kobiecie. Pudrowy, czy jak kto woli, blady róż jest atrakcyjny również dla mężczyzn. Delikatny odcień jest bardzo naturalny, a jednocześnie pokazuje im, że masz klasę. Najlepiej pasuje on do płytki w kształcie migdałów – taka stylizacja jest bardzo estetyczna, a zachwycenie masz gwarantowane.

Lawenda

Czujesz ten piękny i świeży zapach lawendy rozchodzący się wiosną w powietrzu? Malując swoje paznokcie na taki kolor twoja osoba będzie wydawała się równie atrakcyjna. Nie od dziś wiadomo, że faceci lubią młodsze kobiety. Lawendowy lakier nada ci dziewczęcego powabu, jednocześnie podkreślając twój styl i ciekawe wnętrze.

Dziękujemy makijaż.eu za wsparcie merytoryczne!