Pokaz mody i fryzur na wodzie – fotorelacja

W przepięknych okolicznościach przyrody odbył się pokaz fryzur Justyny Krzywińskiej i Przemysława Grejcza oraz kolekcji autorstwa Marty Otto – projektantki mody mieszkającej nieopodal Ełku.  Event miał miejsce na statku w Augustowie, na którym obecni byli także ełczanie.

W sobotnie późne popołudnie z portu Żeglugi Augustowskiej wypłynął statek pełen muzyki, pomysłów i ludzi z pasją. Bo bez entuzjazmu Justyny Krzywińskiej i Przemysława Grejcza – mistrzów fryzjerstwa oraz Marty Otto –  projektantki mody  z uśmiechem na twarzy, nie doszło by do wydarzenia. Ta trójka, z aktywną pomocą innych osób, dopięła finału.

A było na co popatrzeć. Fryzjerzy czesali modelki i modeli, czego efektem były arcydzieła na ich głowach. Jak powiedziała nam przesympatyczna Justyna Krzywińska, dominujące warkocze i loki mają odniesienie do lin na żaglach i wiatru na wodzie. Fryzjerka uwielbia bowiem żeglować. Z tej pasji zrodził się u niej pomysł pokazu „Szanty, wiat i woda”.

Marta Otto zaprojektowała stroje w barwach i odblaskach wody. Dominowały odcienie niebieskiego oraz błyszczące materiały, nie mogło zabraknąć marynarskich pasków. Wśród modelek były także małe dziewczynki, które sobie świetnie poradziły z nową rolą. W gronie męskich modeli wystąpił Marek Twardowski, trzykrotny mistrz świata w kajakarstwie. Jak powiedział naszemu portalowi, chętnie wziął udział w imprezie. Była to bowiem promocja klubu Sparta Augustów i UKS Nord.

Organizatorzy nagradzali gości upominkami – w losowaniu do ełczan też uśmiechnęło się szczęście.

Po pokazie klimat wodny był kontynuowany – zagrała grupa Stara Kuźnia. Po zakończonym rejsie impreza była kontynuowana w tawernie Szekla.

Pokaz mody i szoł fryzjerski bez wątpienia można uznać za niezwykle udaną imprezę. Gratulujemy organizatorom.