Planeta kobiet – „Wielkie oczy” i atrakcje dla pań

9.01.2015  Nowy rok i nowa Planeta Kobiet. Nie może Was zabraknąć w piątek, 9 stycznia w Planet Cinema.  Sporo atrakcji i film Tima Burtona pt. „Wielkie oczy”. Współorganizatorem wydarzenia jest KobiecyElk.pl

Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie

 W piątek 9 stycznia br. w ramach comiesięcznych seansów dedykowanych kobietom, Planet Cinema pragnie zaprosić wszystkie Panie na najnowszy film Tima Burtona pt. „Wielkie oczy”. Jest to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. Film opiera się na prawdziwej historii malarki Margaret Keane. W latach 60. XX wieku świat zachwyca się portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo genialnych obrazów przypisuje sobie mąż Margaret, niezwykle ambitny Walter Keane. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty, jak również z roli, jaką narzuca jej społeczeństwo.

Jednak film to jedynie podsumowanie całego wieczoru, który spędzimy z Paniami w ramach Planety Kobiet. Wcześniej liczne atrakcje zapewnią nam takie firmy jak: Mary Kay, która będzie wykonywała zabiegi na dłonie Satin hands, zabiegi na usta Satynowe usta oraz udzieli porad z zakresu pielęgnacji i wizażu. Dodatkowo firma Mary Kay przygotowała 3 prezenty do rozlosowania oraz 3 nagrody niespodzianki. Wella Design zadba o stylizację paznokci. Z kolei trener Dominik Golak  podpowie, jakie ćwiczenia można wykonywać w domu, by zachować zgrabną sylwetkę i zrzucić to, co zostało po świętach. A skoro styczeń to karnawał – czas zabawy i spotkań z przyjaciółmi… a na spotkaniach robimy zdjęcia… Jak spowodować, by były fajną pamiątką – doradzi fotograf Darek Gajko. Przy okazji zrobi uczestniczkom świetne zdjęcie portretowe.

Jak zawsze konkursy z nagrodami od Jazz Club Papaja i nie tylko!

Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00, natomiast seans filmowy o godz. 19:20.

Termin:

9 stycznia (piątek)

godz. 18:00

Miejsce:

Planet Cinema w Ełku

Bilet:

specjalna cena  dla Pań – 15 zł

Konkurs: 

Mamy dla naszych Czytelniczek trzy bilety do Planet Cinema Ełk na film „Wielkie oczy” 9 stycznia. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

O której godzinie zaczyna się Planeta Kobiet w Planet Cinema?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza, dziesiąta i dwudziesta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty.

Bilety wygrały: Joanna P., Marta S., Magdalena J.

Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.