Planeta Kobiet w marcu – famme fatale na ekranie

6.03. Marcowe spotkanie dla kobiet w Planet Cinema już 6 marca. W programie jak zwykle świetny film, a przed nim atrakcje dla nas. Partnerem spotkań jest KobiecyElk.pl.

 Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie!  W piątek 6 marca w ramach comiesięcznych seansów dedykowanych kobietom, Planet Cinema pragnie zaprosić wszystkie Panie na premierowy pokaz amerykańskiej komedii „Focus”. Film opowiada o doświadczonym mistrzu podstępu, w którego rolę wcielił się sam Will Smith. Wdaje się on w romans z początkującą oszustką Jess (Margot Robbie).  Nicky uczy Jess swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, postanawia zerwać z nią kontakt. Trzy lata później, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych, ale już jako zawodowa famme fatale.

A przed filmem jak zwykle liczne atrakcje! Studio Tańca Old School Dance przygotuje pokaz tanców: Fit Fiesta Dance oraz Hip-Hop z elementami Jazzu. Bank Pekao przeprowadzi akcję pod hasłem„Nowoczesna Kobieta”, która polega na promocji i edukacji Pań w zakresie bankowości mobilnej. Nie zabraknie również atrakcji z dziedziny urody. Wella Design zadba o pielęgnację dłoni wykonując zabieg parafinowy Alessandro. Hebe  wykona profesjonalny makijaż na wiele okazji, natomiast Mary Kay udzieli Paniom licznych porad z zakresu pielęgnacji twarzy.

Tradycyjnie  będą konkursy! Atrakcyjne nagrody ufundowane są przez: Jazz Club Papaja, Bank Pekao, Mary Kay, V.I.P-Gym, Bielenda, Lorus,. Losowanie nagród jak zwykle przed seansem.

Termin:

6 marca o godz. 18:00

seans filmowy o godz. 19:20.

Miejsce:

Planet Cinema w Ełku

Bilet:

Specjalna cena biletu dla Pań – 15 zł

KONKURS:

Mamy dla naszych Czytelniczek trzy bilety do Planet Cinema Ełk na film „Focus” 6 marca na 19.20.

Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

O której godzinie rozpoczyna się Planeta Kobiet w  Planet Cinema?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako druga, siódma i osiemnasta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety na „Focus” wygrały: Magda Z., Monika M., Agnieszka W.

Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.