Planeta Kobiet w czerwcu – fotorelacja

Ostatnia przed wakacjami Planeta Kobiet w Planet Cinema została zdominowana przez stroje kąpielowe, kosmetyki i fotografię. Współorganizatorem wydarzenia jest KobiecyElk.pl

Sesje zdjęciowe paniom wykonywał Dariusz Gajko, SuperMamy reklamowały “Spotkania – tylko kobiece”, HEBE prezentowało kosmetyki, MARY KAY – kosmetyki chroniące przed słońcem, zaś Kontri.pl – stroje kąpielowe.  Poczęstunek dla Pań zapewnił Jazz Club Papaja.

Panie obejrzały film „Najdłuższa podróż”.  To ekranizacja najnowszej książki Nicholasa Sparksa. Opowieść o miłości, przeznaczeniu, zrealizowanych i niespełnionych marzeniach, śmierci i tajemnicach, złożona z dwóch wątków, które splatają się w nieoczekiwanym momencie. W pierwszym z nich oglądamy starszego pana, który po wypadku samochodowym zostaje uwięziony we wraku i w oczekiwaniu na pomoc wspomina całe swoje dotychczasowe życie, wypełnione miłością do nieżyjącej już żony. Drugi z wątków to historia studentki historii sztuki, zakochanej w młodym kowboju z rodeo, który musi wrócić na arenę po ciężkim wypadku, by ratować rodzinne ranczo.