Planeta Kobiet – „Spódnice w górę”

Rusza Planeta Kobiet, czyli specjalne pokazy kobiecego kina w Planet Cinema połączone z atrakcyjnymi spotkaniami dla pań. Partnerem akcji jest serwis KobiecyElk.pl.  W ten piątek, 26 września, pierwszy pokaz.

Warto już dziś zaplanować z koleżankami wyjście do Planet Cinema w galerii Brama Mazur. O godzinie 18.00 będziemy mogły wejść w magiczny świat zapachu, który pobudza zmysły, relaksuje, intryguje…. Pod okiem profesjonalistów będzie można nauczyć się dobierać zapachy oraz dowiedzieć, jak powstają perfumy i co jest ważne przy ich używaniu. Cała pachnąca wiedza w jednym miejscu. Warto. A gdy już będziemy pachniały jak „milion dolarów” – idziemy na rewelacyjną komedię „Spódnice w górę”.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Termin:

Magiczny świat zapachu

26 września,

godz. 18.00

Wstęp wolny

„Spódnice w górę”

26 września,

godz. 19.10

bilet: 15 zł – cena tylko dla kobiet

Miejsce:

Planet Cinema

Galeria „Brama Mazur”.

Konkurs:

Mamy dla Was trzy bilety na „Spódnice w górę” na piątek, godz. 19.10. Otrzymają je te osoby, które polubią nas na FB (jeśli jeszcze  tego nie zrobiły) i  jako trzecia, dziewiąta i dwunasta odpowiedzą na pytanie: Na jakie wydarzenie chętnie wybrałybyście się przed pokazem seansów kobiecych.? Odpowiedzi – koniecznie z podaniem imienia i nazwiska przesyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

Konkurs rozstrzygnięty:

Bilety otrzymują: Ewa M., Anna A.-R., Agnieszka Sz.-P.

Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.