Piosenki wiecznie młode

Uczy się w gimnazjum, a już koncertuje. Talent Kacpra Kasprzaka poznało już wielu ełczan. W niedzielę, 17 sierpnia, młody muzyk z Ełku udowodni po raz kolejny, że klawisze nie mają dla niego żadnych tajemnic.

„Piosenki wiecznie młode” to tytuł projektu muzycznego autorstwa Kacpra Kasprzaka – ucznia klasy fortepianu PSM II stopnia w Ełku. Na koncercie usłyszymy utwory z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zauchy i Seweryna Krajewskiego w nowym, akustycznym wydaniu.

Piosenki w aranżacjach Kacpra Kasprzaka zaśpiewają: Julia Kruszewska,  Estera Ławrukajtis,  Paulina Tyszka, Klaudia Mużyło, Bartosz Huryń.

Kacer Kasprzak wielokrotnie nagradzany był za akompaniament na festiwalach i konkursach takich jak: Festiwal Piosenki Anglojęzycznej „Soundtrack” w Łomży, Międzynarodowy Festiwal Wokalny „Wiktoria 2013″ w Warszawie. Współpracował z Werner-Jaeger – Gymnasium Orchestra (Nettetal – Niemcy) oraz orkiestrą smyczkową z ZPSM w Ełku. Zajął III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „Terra Musica” w Druskiennikach (Litwa). W tym roku otrzymał stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Ełk.

Termin:

17 sierpnia 2014

Godz. 20.00

Miejsce:

Plac Jana Pawła II

Wstęp wolny