Piknik strzelecki, czyli dwa dni z bronią

1-2.05.  1 i 2 maja na strzelnicy myśliwskiej przy ul. Kolejowej w Ełku odbędzie się MAJÓWKA STRZELECKA NA „SZYBIE”.
Przez dwa dni od 10:00 do 18:00 każdy będzie miał możliwość strzelać z broni palnej.

Majówka na SZYBIE jest już drugim wydarzeniem organizowanym w Ełku. Z myślą o wszystkich pasjonatach strzelectwa ciągle się rozwijamy w związku z czym oferta broni wzbogaciła się o nowe ciekawe egzemplarze. I tak oprócz takich znanych figur jak Glock i AK47 będą m.in. M4 cal 22lr oraz Margolin. Gwarantujemy dużą dawkę adrenaliny strzelając do profesjonalnych celi na ruchomych podnośnikach. Za bezpieczeństwo i wysoki poziom rozrywki będą odpowiedzialni wykwalifikowani instruktorzy sekcji Ryton 9×19.
Dla osób które wezmą udział w wydarzeniu przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje takie jak strzelanie z wiatrówek i pokazy strzelectwa w czasie których będą prezentowane możliwości i budowa różnych egzemplarzy broni. Całość umilą pokazy grillowania na regionalnych produktach i wojskowa grochówka – tak zaprasza na wydarzenie organizator.

Wstęp na teren strzelnicy i udział w pokazach bezpłatny.

Do pasjonującego i aktywnego spędzenia długiego weekendu majowego zapraszamy całe rodziny. Niepełnoletni mogą strzelać z broni palnej za zgodą opiekuna lub uczyć się celowania z wiatrówek.