Pierwsze Śniadanie Obywatelskie w Parku

29.08. Czas na coś nowego, na coś twórczego, na coś z fantazją. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spędzić trochę czasu z pozytywnie zakręconymi społecznikami, zjeść coś pysznego w dobrym towarzystwie, pogawędzić przy kawie i herbacie na Pierwsze Śniadanie Obywatelskie w Parku 29 sierpnia w sobotę o godzinie 10.00 (Park Solidarności).

Weźcie jakiś koc i swoje ulubione jedzenie, my przygotujemy ciepłe napoje i gry planszowe. Mile widziani są wszyscy mieszkańcy Ełku, w tym działacze organizacji pozarządowych.

Wspólne posiłki to okazja do rozmowy, do dzielenia się swoimi myślami, planami, marzeniami, problemami, do nawiązywania relacji i budowania wspólnoty. To chwila na złapanie oddechu, na zatrzymanie się pośród codziennych obowiązków i zajęć. A może tak wyjść z takim posiłkiem, np. ze śniadaniem na trawę? Zaprosić sąsiadów, znajomych albo i całkiem obce osoby? Porozmawiać o mieście, o nas albo nawet o pogodzie? W innych miastach takie śniadania szybko przeszły do tradycji i stały się wyczekiwanymi przez mieszkańców wydarzeniami. Jak będzie w Ełku? Sprawdźmy!

Żeby wziąć udział w śniadaniu wystarczy zabrać ze sobą koc, leżak czy ręcznik plażowy i parę kanapek lub cokolwiek innego, co lubicie jeść na śniadanie i pojawić się w Parku Solidarności w sobotę 29 sierpnia o 10.00.

Na pewno będzie inspirująco, kreatywnie, wesoło i pysznie.

Organizatorem Śniadania w Parku jest Ełckie Centrum Obywatelskie Stacja prowadzone przez Stowarzyszenie Adelfi w ramach projektu  współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku oraz Powiatu Ełckiego.