Paranienormalny wieczór, czyli zaczęło się Mazurskie Lato Kabaretowe – fotorelacja z Mulatki

20 ełcka Mulatka nabiera rozpędu. Pierwszego dnia Mazurskiego Lata Kabaretowego, po pokazach konkursowych, publiczność rozbawiał Andrzej Poniedzielski, potem zaś kabaret Paranienormalni.

W programie SzlafRock (&roll) Andrzej Poniedzielski w typowy dla siebie sposób opowiadał o „powściągliwej pogoni” za nową epoką, o pytaniach „dziennikarzy nowego tłoczenia” w stylu: „Co pan robi, gdy pan pisze” czy o tym, że smutek to stan na przyjęcie ogromu radości. Nie zabrakło mowy o tłumaczeniu z francuskiego, którego to języka pan Andrzej nie zna. Tylko po znać, skoro i tak tłumaczy na polski. A polski zna. To spotkanie odbyło się na Sali Zebra.

Po nim zaś w amfiteatrze do łez rozbawiał publiczność kabaret Paranienormalni. Oczywiście kwestie damsko-męskie dominowały, ale było też wiele zagadnień dotyczących kwestii społecznych i obyczajowych. A na deser – skecz z Mariolką. Paranienormalny Wieczór z kabaretem Paranienormalni to były dwie godziny świetnej zabawy, w czasie którego przez amfiteatr przebiegały wybuchy śmiechu.