Odkrywaj z Politechniką Białostocką

20.10. Park Naukowo-Technologiczny w Ełku zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Odkrywaj z Politechniką Białostocką”. Tym razem zaprezentuje się Wydział Leśny Politechniki Białostockiej (20 października).

techno-park-elk-146311-277184Prezentacja Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej dla uczniów ełcki szkół odbędzie się 20 października o godz. 10:00 w ełckim Technoparku, w ramach cyklu spotkań z naukowcami i studentami Politechniki Białostockiej.

W programie:

  • zajęcia dla licealistów – dr inż. Magdalena Więckowska „Drzewnictwo i meblarstwo – branże przyszłości”,
  • zajęcia dla gimnazjalistów – dr inż. Joanna Pietrzak-Zawadka „Encyklopedia wiedzy o środowisku leśnym. Zajęcia z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej dla uczniów gimnazjum”,
  • zajęcia dla uczniów szkół podstawowych – dr inż. Sebastian Juszko „Tropami zwierząt leśnych. Poszerzamy wiedzę o zwyczajach i życiu zwierząt Puszczy Białowieskiej ”  – wykład interaktywny dla szkół podstawowych.

Cykl 8 spotkań w ełckim Technoparku, podczas których zaprezentują się wszystkie wydziały Politechniki Białostockiej. Pierwsze z nich odbyło się już 23 września.

Więcej na: www.technopark.elk.pl