Międzynarodowy Dzień Przytulania w Planet Cinema

31.01.   Przytul się w kinie i zobacz najnowsze przygody Pingwinów z Madagaskaru! Już w najbliższą sobotę 31 stycznia br. Planet Cinema w Ełku będzie obchodzić Międzynarodowy Dzień Przytulania. Oprócz biletów w specjalnej cenie do wygrania będą dodatkowe nagrody!

Dzień przytulania został zainicjowany w Stanach Zjednoczonych przez Kevina Zaborney i Adama Olisa, którzy stwierdzili, że Amerykanie wstydzą się okazywać publicznie uczucia. A przecież naukowcy z wielu środowisk zwrócili uwagę, że przytulanie pozytywnie wpływa na psychiczną kondycję człowieka, lecząc stres i pozwalając zwalczać depresję. Ponadto dzięki niemu wzrasta poziom hormonu miłości, powodujący poczucie szczęścia.

W Polsce Dzień Przytulania przypada 31 stycznia. Tego dnia Planet Cinema zachęca do zabrania do kina każdego, kogo można przytulić. Pluszaki, dzieci, przyjaciele, małżonek, czy partner. Wszyscy, którzy tego dnia przytulą się w kinie i pozwolą uwiecznić ten akt na zdjęciu, otrzymają bilety na filmy animowane w obniżonej cenie 15 zł i wezmą udział w konkursie na Facebooku. Dodatkowo, do każdego biletu na film animowany – mały popcorn gratis!

W sobotę oprócz hitów dziecięcego kina, takich jak „Paddington”, „Królowa Śniegu 2″ czy „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”, zostanie wyświetlona premiera, na którą czekają wszyscy fani słynnej serialowej paczki pingwinów, czyli „Pingwiny z Madagaskaru”.

Po sobotnich seansach powstanie galeria zdjęć na Facebooku, na profilu Planet Cinema Ełk. Trzy z nich, które będą się cieszyć największym poparciem i zbiorą najwięcej lajków, otrzymają nagrody od Planet Cinema w postaci zaproszeń do kina! 

Kochani rodzice! Abyście i Wy czerpali maksimum satysfakcji z tego dnia, przygotowaliśmy specjalne godziny seansów! Przyjdźcie całą rodziną do kina! Zagramy dwa seanse w jednakowych godzinach. O godz. 14:50 dzieci będą mogły obejrzeć animację „Pingwiny z Madagaskaru 3D”, natomiast nieco starsi widzowie – polską komedię „Wkręceni 2”.

KONKURS:

Mamy dla naszych Czytelniczek dwa bilety do Planet Cinema Ełk na dowolny film – do wykorzystania w lutym 2015 roku. Mają szanse otrzymać je te osoby, które:

– polubią nas na FB (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) – jeśli ktoś nie ma FB – może ten element pominąć

– zapiszą się do newslettera, (jeśli jesteście zapisane sprawdzimy tylko w bazie subskrybentów wasz mail)

– odpowiedzą na pytanie:

Premiera jakiej bajki odbędzie się 31 stycznia w Planet Cinema?

Bilety otrzyma osoba, która odpowie jako pierwsza i dwudziesta.

Odpowiedzi, koniecznie z podaniem imienia i nazwiska, wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl.

Jedna osoba może wysłać jeden mail.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Bilety wygrały: Urszula J. oraz Margaryta Cz. Gratulujemy – wszystkim dziękujemy za udział.