Matryca energetyczna – szkolenie w Białymstoku

20-21.02. Matryca Energetyczna czyli jak zmienić wibrację swojego życia i to zaledwie w kilka sekund?!!!

Pojęcie – Matryca Energetyczna – często kojarzy się z czymś w rodzaju matrixa, czarodziejskiej różdżki albo platformy potrzebnej żeby „doładować akumulatory”. I po części jest tym wszystkim, ale podstawą do jej zaistnienia jest przygotowanie twojego świadomego umysłu do zrozumienia zasad jej działania. Dopiero wtedy, gdy świadomie przygotowany umysł pozwoli „przejąć stery” nieświadomej części umysłu, wówczas zaczynają się dziać prawdziwe cuda.W dużej mierze warsztat opiera się na umiejętnej komunikacji wewnętrznej,którą każdy z nas posługuje się zaraz po przebudzeniu aż do późnych godzin nocnych!!!. Jak ta komunikacja powinna wyglądać,co jest dozwolone a co niedopuszczalne nauczysz się na tym warsztacie, dlatego by móc w pełni korzystać z kwantowych możliwości.Filmiki na youtube, które uczą dotykania dwóch punktów z pewnością nie oddają całej wiedzy, która w technologii matrycy energetycznej jest niezbędna, by naprawdę powodować zmianę.

Termin Matrycy Energetycznej, Dwupunktu czy Synchronizacji Kwantowej to najnowsze określenie metod uzdrawiania siebie i swojego życia. Współcześnie powstały na bazie odkryć fizyki kwantowej, ale pamiętajmy że swoje źródło miały już w starożytności. W ujęciu kwantowym my i otaczająca nas rzeczywistość to energia a dokładniej fotony światła, które możesz dostroić dzięki skupieniu myśli na tym czego chcesz, i przy użyciu tzw.dwupunktu, wejściu w tzw.koherentny stan – otrzymać najlepsze dla Ciebie rezultaty w kontekście: rodziny, zdrowia, pracy, znajomych, zwierząt, projektów, biznesu itd.

Kwantowej zmiany możesz dokonać na najsubtelniejszym poziomie jakim jest „czysta świadomość”. To właśnie ona jest źródłem energii i posiada „potencjał tworzenia”. Czysta świadomość jest jak ocean możliwości – jest strefą poprzedzającą stworzenie czegokolwiek. I tylko przy prawidłowo sformułowanej intencji czyli tego czego chcesz i wejściu w stan „czystej świadomości” możesz dokonać zmiany w sobie i Twoim życiu. Poprzez kwantowe transformacje zmieni się to jak się będziesz czuł i zachowywał, bo nauczysz się zmieniać wzorce informacji składające się na Twoje pole morficzne we współpracy z Twoją podświadomością. Jeżeli już jesteś gotowy by wziąć udział w warsztacie – możesz być spokojny bo otrzymasz wsparcie, zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie trenera w pracy z umysłem, niesłychanie ważne w procesie uczenia się.

Termin:

20-21 lutego

Miejsce:

Białystok

Cena:

500 zł

Szczegóły:

http://www.diamondtraining.pl/matryca-energetyczna.html