Margaret, Pazura, Maserak, Terrazzino i Rodzinka.pl na otwarciu galerii „Brama Mazur” w Ełku

Znamy atrakcje, jakie czekają na ełczan i mieszkańców okolicznych miejscowości w czasie otwarcia Bramy Mazur! Już 13 sierpnia o godz. 9:00 zostanie otwarte największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Z tej okazji czeka 5 dni niezapomnianych atrakcji – koncert Margaret, One Man Show Cezarego Pazury, taneczny pokaz Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino czy lot balonem nad miastem.  Wszystko to w ramach „Otwarcia z uśmiechem”!

„Otwarcie z uśmiechem” – pod takim hasłem mieszkańcy Ełku w dniach 13 – 17 sierpnia będą świętować pierwsze dni funkcjonowania Bramy Mazur. W największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie zostanie otwarte 70 sklepów i butików polskich oraz zagranicznych marek, kawiarnie i restauracje oraz pierwsze, wielosalowe kino w mieście. Oprócz szału zakupów, specjalnych promocji oraz konkursów z nagrodami, na mieszkańców Ełku i okolic czekają koncerty, warsztaty aktorskie, pokazy tańca i Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie. Wielkie otwarcie odbędzie się już w środę, 13 sierpnia o godz. 9:00 i rozpocznie się uroczystym przecięciem wstęgi do Bramy Mazur i wypuszczeniem setki kolorowych serpentyn!

Jedną z głównych atrakcji przygotowanych z okazji otwarcia Bramy Mazur, będzie wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej, znanej polskiej podróżniczki. Wystawa „Uśmiech świata” to projekt, który zaprasza nas w daleką podróż po zakątkach innych krajów, by zobaczyć coś, co łączy ludzi niezależnie od miejsca zamieszkania, czyli uśmiech. Obok fotografii Elżbiety Dzikowskiej, w Bramie Mazur pojawią się również zdjęcia finalistów konkursu na najpiękniejszy uśmiech Ełku, który do końca lipca br. prowadzony jest na Facebooku centrum. Dodatkowo, każdy, kto zainspiruje się ekspozycją, będzie mógł sfotografować uśmiech swój i swoich znajomych w specjalnej fotobudce, która pojawi się na terenie galerii.

Przez całą środę i czwartek na klientów, którzy zrobią zakupy w Bramie Mazur czeka chwila odpoczynku na placu przed centrum, gdzie ustawiona zostanie m.in. scena koncertowa. Dla dzieci  i młodzieży przewidziano gry i zabawy, natomiast dorośli będą mogli wygrać ciekawe nagrody i zniżki na zakupy w galerii Brama Mazur.

Pierwszego dnia długiego weekendu, w piątek 15 sierpnia, Brama Mazur zaprosi mieszkańców Ełku i okolic na liczne seanse filmowe do nowego kina! Wśród wakacyjnych hitów, wyświetlanych w czterech nowoczesnych salach pierwszego w regionie multipleksu, znajdą się polskie izagraniczne produkcje, przeznaczone zarówno dla dużych, jaki i małych widzów. Tego samego dnia odbędą się również „Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie” zmagania zawodników będzie można podziwiać z przygotowanej przez Bramę Mazur strefy chilloutu nad jeziorem, gdzie odbędą się, m.in. atrakcyjne konkursy.

 

W sobotę, 16 sierpnia, w Bramie Mazur będą rządziły gorące rytmy! Rafał Maserak i Stefano Terrazzino – znani tancerze „Tańca z Gwiazdami” – zaprezentują na parkiecie swoje umiejętności, a podczas warsztatów porwą do tańca mieszkańców Ełku. Na scenie pojawi się również m.in. grupa akrobatyczna Everest oraz gwiazda wieczoru – Margaret, znana wokalistka, autorka popularnego przeboju „Thank you very much” oraz blogerka modowa. Przed swoim występem – w ciągu dnia – jako personal shopper uda się na zakupy z wybranymi klientkami Bramy Mazur! O atmosferę tego wyjątkowego dnia zadba prowadząca – Edyta  Herbuś, znana tancerka, a prywatnie pasjonatka mody.

 

Niedziela w Bramie Mazur upłynie w prawdziwie rodzinnej atmosferze! Podczas wyjątkowego pikniku, który odbędzie się na placu przed centrum, młodzi aktorzy z serialu Rodzinka.pl – Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski – poprowadzą warsztaty aktorskie dla najmłodszych, a także opowiedzą o tajnikach pracy w telewizji. Nie zabraknie również okazji  do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografu młodych gwiazd. W niedzielne popołudnie na muzycznej scenie Bramy Mazur wystąpią Marta Bijan, finalistka 4. edycji programu „X Factor” oraz Mateusz Ziółko z Zespołem – zwycięzca 3. edycji programu „The Voice of Poland”. O udane zakończenie wieczoru zadba Cezary Pazura, jeden z najbardziej znanych polskich aktorów komediowych, który zaprezentuje swoje najlepsze skecze i rozbawi mieszkańców Ełku do łez.

Dodatkową atrakcją dla osób biorących udział w konkursach z okazji wielkiego otwarcia Bramy Mazur w dniach 13-17 sierpnia, będzie 30-minutowy lot balonem nad Ełkiem. Został on zaplanowany  na niedzielę wieczór.

BRAMA MAZUR

Brama Mazur to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Mazurach, zlokalizowane w samym sercu prawie 60-tysięcznego Ełku. Bogatą ofertę Bramy Mazur tworzą butiki renomowanych polskich i zagranicznych marek, liczne kawiarnie i restauracje oraz jedyny w regionie multipleks Planet Cinema z czterema salami kinowymi. Wokół centrum zaprojektowano unikalny park rekreacyjny o powierzchni 6 tys. m2,w którym organizowane będą wydarzenia kulturalne. Połączenie zróżnicowanej oferty handlowej i rekreacyjnej sprawia, że Brama Mazur jest atrakcyjnym centrum spotkań i zakupów dla mieszkańców miasta oraz regionu, a także odwiedzających Ełk turystów.

W Bramie Mazur, której powierzchnia całkowita wynosi 43 tys. m2, znajduje się ok. 70 lokali handlowo-usługowych, w tym m.in. supermarket MarcPol, elektromarket RTV EURO AGD oraz butiki takich marek, jak: Carry, CROPP, H&M, HOUSE, MOHITO, RESERVED, Sinsay, Top Secret i SMYK. Zmotoryzowani klienci centrum handlowego mają do swojej dyspozycji również 600 miejsc parkingowych. Inwestorem i zarządcą Bramy Mazur jest Master Management Group sp. z o.o., wiodąca na polskim rynku firma z sektora nieruchomości handlowych.