Marcowa Planeta Kobiet – fotorelacja

Marcowa Planeta Kobiet w Planet Cinema już za nami. Panie obejrzały film „Focus” – o doświadczonym mistrzu podstępu, w którego rolę wcielił się sam Will Smith.

Wdaje się on w romans z początkującą oszustką Jess (Margot Robbie).  Nicky uczy Jess swojego fachu, ale gdy ta zbliża się do niego za bardzo, postanawia zerwać z nią kontakt. Trzy lata później, Jess pojawia się w Buenos Aires na wyścigach samochodowych, ale już jako zawodowa famme fatale.

Ale zanim zaczął się film, była ponad godzina atrakcji. Studio Tańca Old School Dance przygotował pokaz tańców, zaś Bank Pekao przeprowadził akcję pod hasłem „Nowoczesna Kobieta”, która polega na promocji i edukacji Pań w zakresie bankowości mobilnej. Nie zabrakło również atrakcji z dziedziny urody.Wella Design zadbała o pielęgnację dłoni wykonując zabieg parafinowy Alessandro. Wizażystki z Hebe  wykonywały profesjonalny makijaż, natomiast Mary Kay udzielił Paniom licznych porad z zakresu pielęgnacji twarzy.

Tradycyjnie  przed seansem były konkursy! Atrakcyjne nagrody ufundowane były przez: Jazz Club Papaja, Bank Pekao, Mary Kay, V.I.P-Gym, Bielenda, Lorus.

Fot. Darek Gajko