Lutowa Planeta Kobiet – fotorelacja

Jak pokazuje piątkowa Planeta Kobiet w Planet Cinema, spotkania dla pań są bardzo potrzebne. Wydarzenie, w którego współorganizacji uczestniczymy od samego początku, staje się bardzo popularne. Zabrakło nawet biletów na seans!

Co się działo 6 lutego w Planet Cinema? Wieczór otworzył pokaz Zumby i CrossFit w wykonaniu V.I.P Gym. Przedstawiciele Szkoły Policealnej „Medyk” z Ełku wykonywali masaż karku i dłoni. Firma Mary Kay pomogła uczestniczkom odkryć zapach, który wyraża ich styl. Wella Design wykonywała profesjonalny makijaż, natomiast konsultantki Hebe udzielały porad z zakresu pielęgnacji twarzy. Jazz Club Papaja zadbał o słodki dodatek do seansu – pyszne świeże rurki z kremem.

Po tych wszystkich atrakcjach panie, w wypełnionej po brzegi sali, obejrzały polski dramat w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz pt. “Warsaw by Night”. Bohaterkami filmu są cztery kobiety (w ich rolę wcieliły się Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska, Izabela Kuna oraz Marta Mazurek). Każda z nich ma inne zdanie na temat miłości. Ich losy splatają się w nocnym klubie, Warsaw by Night. Podczas podróży każdej z nich towarzyszy ten sam taksówkarz – amator zjawisk paranormalnych.

Fot. Darek Gajko