„Love, Rosie” na grudniowej Planecie Kobiet – fotorelacja

Spotkania dla pań z cyklu Planeta Kobiet w Planet Cinema, organizowane w partnerstwie z Kobiecym Elkiem.pl, cieszą się coraz większą popularnością. W miniony piątek tematyka związana była ze świętami oraz sylwestrem.

Nietypowy świąteczny wystrój zaprezentowała architektka wnętrz Anna Smolińska z pracowni Arterior, która zademonstrowała też, jak oryginalnie zapakować świąteczne prezenty. Natomiast Patrycja Krukowska z Akademii Kreatywności „KruczkaArt” pokazała możliwość wykonania dekoracji metodą decoupage. Firma Mary Kay wykonywała makijaż wieczorowy, a Wella Design przygotowała pokaz fryzur.

Po godzinnym spotkaniu z wystrojem, makijażami i fryzurami panie obejrzały bardzo wzruszający film: „Love, Rosie”. Opowiada ona o Rosie Dunne (w tej roli Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA.  Rosie i Alex znają się od dzieciństwa. Ich wieloletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, gdy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie zachodzi w ciążę. Mimo wcześniejszych planów namawia jednak swojego przyjaciela, by opuścił Dublin i wyjechał na studia do Ameryki. Sama w tym czasie przygotowuje się do macierzyństwa.

Fot. Darek Gajko