Letni Warsztat Doskonałości – techniki coachingowe i NLP w rozwoju osobistym

5.06. Letni Warsztat Doskonałości  techniki coachingowe i NLP w rozwoju osobistym. Intensywny warsztat, wykorzystanie technik coachingowych i NLP we własnym rozwoju. Dzięki skutecznym technikom zmienisz postrzeganie siebie, zlikwidujesz wewnętrzne blokady, podniesiesz poczucie własnej wartości, a nawet zmienisz swoją historię osobistą, a przede wszystkim zrelaksujesz się i nabierzesz dystansu do wielu spraw.

letniZajęcia w Białymstoku prowadzone będą formą warsztatową. Pracujesz indywidualnie na własnych celach, pragnieniach, eliminujesz bariery, które Ci przeszkadzają, budujesz nowy obraz siebie i swojego życia. To wszystko robisz we własnych myślach i we własnych notatkach, nie musisz dzielić się z innymi „na głos”. I dlatego jest to takie komfortowe i skuteczne.

Trenerzy: Renata Wrona i Aneta Zamojska

Pamiętaj:  „Twoje myśli budują Twoją rzeczywistość”.

 

W programie:

 • Pytania coachingowe pozwolą Ci na pełniejsze korzystanie z naturalnych zdolności, potencjału i zasobów. Zdziwisz się, jak dużo tych dobrych jest w Tobie.
 • Rozwijanie technik asertywności i samoakceptacji.
 • Ustalanie celów i najlepszą dla Ciebie strategii ich osiągnięcia.
 • Wykorzystanie submodalności do budowania pozytywnych emocji „na zawołanie”. Wyobraź sobie, że możesz bez problemu wprowadzić się w dobry nastrój odsuwając od siebie sytuację stresującą.
 • Zmiana przekonań – przekonania ograniczające vs przekonania wspomagające. Możesz szybko zmienić przekonania ograniczające w przekonania wspomagające i działać skuteczniej pozbywając się stresu.
 • Usuwanie lęku przed tym, co ma nadejść. To nasz wyobraźnia buduje lęk przed tym, czego jeszcze nie było. Ćwiczenia na linii czasu pozwolą podejść Ci do „stresujących” wydarzeń na pełnym luzie.
 • Przeramowanie – nadawanie innych ram określonemu zachowaniu, przez co zupełnie zmienisz swój sposób postrzegania rzeczywistości.
 • Przekształcenie porażki w informację zwrotną.
 • Przekształcanie popełnionych błędów w konstruktywne doświadczenie.
 • Zmiana historii osobistej  –  technika przewartościowania kłopotliwych wspomnień. Każdy z nas posiada bogatą historię osobistą przeszłych doświadczeń istniejącą w teraźniej­szości w postaci wspomnień. Choć to, co rzeczywiście się wydarzyło (cokolwiek by to było, gdyż ludzka pamięć bywa zawodna) nie może być zmienione, to możemy zmienić znaczenie tego dla nas w czasie teraźniejszym i tym samym wpływ na nasze zachowanie.
Business woman celebrates successful deal at office. Bussiness People

Business woman celebrates successful deal at office. Bussiness People

Co otrzymujesz:

 • profesjonalną i praktyczną wiedzę przekazaną przez doświadczone trenerki
 • certyfikat ukończenia szkolenia,
 • komplet materiałów szkoleniowych,
 • kawę, herbatę, wodę, soki owocowe, słodkie przekąski w trakcie przerw kawowych
 • wśród uczestników zostaną rozlosowane niespodzianki.

Renata Wrona,

Akredytowana Life & Business Coach ICF, dyplomowana trenerka rozwoju osobistego, PR managerka i właścicielka firmy PRIME IMAGE. Autorka książki „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”. Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia i kreowania marki osobistej. Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Dzięki jej sesjom klienci osiągają spełnienie w życiu zawodowym i szczęście w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę  Points of You. www.renatawrona.pl; www.facebook.com/CoachRenataWrona

Aneta Zamojska

NLP Master Practitioner, coach, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych, autorka książki „Sekundy do szczęścia”, uczestniczka wielu szkoleń u  trenerów z Polski i zagranicy; autorka projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych; przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Jej pasja to wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian. www.anetazamojska.pl;  www.facebook.com/AnetaZamojskaTrenerCoach

Termin/miejsce:

Białystok, 5 czerwca

godz.10.00-15.00

Cena 197 zł

Uwaga, liczba miejsc ograniczona

Zapisz się już dziś na: www.renatawrona.pl / zakładka sklep