„La La Land” na styczniowej Planecie Kobiet – konkurs

20.01. Wieczór filmowy tylko dla Pań! Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia od codziennej pracy i obowiązków. Każda kobieta potrzebuje odpoczynku, relaksu i odprężenia. Każda kobieta potrzebuje chwili tylko dla siebie! Patronat: Kobiecy Ełk.pl. 

1Sheet_Master.qxdW piątek 20 stycznia br. w ramach comiesięcznych seansów dedykowanych kobietom, Planet Cinema pragnie zaprosić wszystkie Panie na pokaz filmu pt. „La La Land”.

 Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

A przed filmem jak zwykle liczne atrakcje:

 ESTEDERMICA Gabinet Kosmetologii Leczniczej:
– oferta zabiegów i produktów
– komputerowa analiza skóry

Archipelag Piękna:
– naturalne i ekologiczne kosmetyki

Nest Bank:
– przedstawienie oferty banku

Wella Design:
– leczenie włosów ogniem

Avon:
– peeling dłoni kosmetykami Avon
– prezentacja nowości

Calypso Fitness Club:
– losowanie zaproszeń do Calypso i gadżetów firmowych
– promocja oferty klubowej

Tradycyjnie będzie konkurs, a w nim do wygrania atrakcyjne nagrody. Losowanie nagród odbędzie się przed seansem. Całość wydarzenia rozpocznie się o godz. 18:00. Na seans filmowy (o godzinie 19:00) obowiązują bilety w specjalnej cenie 15 zł (tylko dla Pań).

 20 stycznia o godz. 18:00 w Planet Cinema w Ełku

KONKURS:

Dla naszych Czytelniczek mamy konkurs – do wygrania dwa bilety do Planet Cinema – realizacja przez luty. Mają szanse otrzymać je te osoby, które odpowiedzą na pytanie: Jaki film Andrzeja Wajdy można oglądać w Planet Cinema Ełk? Odpowiedzi ślijcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl. Bilety trafią do osób, których mail dotrze jako trzeci i czternasty. Podpisujcie swoje wiadomości. Jedna osoba – jeden mail 🙂