Kurs wychowawcy kolonijnego

25 – 28.06. Skorzystaj z ofert pracy w sezonie letnim jako wychowawca. Przedwakacyjny kurs: 25-28.06.2016. Kurs pozwoli nabyć Tobie wymagana na tym stanowisku kwalifikacje. Jest przeznaczony dla osób odpowiedzialnych, ceniących sobie kontakt z ludźmi i uwielbiających podejmować nowe wyzwania.

kolonie_2Jeżeli lubisz spędzać czas aktywnie, masz zdolności przywódcze i sporo zdrowego zapału do pracy, szukasz posady w okresie letnim i zimowym o charakterze opiekuna kolonii i wypoczynku – więc kliknij tutaj i pozyskaj nowe uprawnienia – 36 godzin kursu za 140 zł.

Naszym celem jest przekazanie Tobie szerokiego spektrum wiedzy pedagogicznej celem podjęcia pracy z dziećmi i młodzieżą. Naszą misją jest przygotowanie Twojej osoby do podjęcia wymagającej, ale dającej wiele satysfakcji pracy oraz umożliwić pozyskanie stosownej dokumentacji, gwarantującej podjęcie legalnej pracy.
Kurs wychowawcy kolonijnego obejmuje zajęcia, których program jest zgodny z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN). Ukończenie naszego kursu jest gwarancją do legalnego i zgodnego z prawem zatrudnienia o charakterze opiekuna kolonijnego we wszystkich placówkach dla dzieci i młodzieży oraz miejscach jak kolonie, obozy, wczasy dziecięce czy oazy. Zaświadczenie ukończenia kursu wychowawcy kolonii wystawiane jest na świadectwie zgodnym ze wzorem z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Termin:

Telefon:

2016-06-25 godz. 900

(87) 620-26-10; tel.: (87) 520-00-01

Email:

Adres:

elk@zdz.bialystok.pl

19-300 Ełk, Armii Krajowej 43