Kurs stylizacji paznokci

13.09. Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych stylizacją paznokci. Jeśli chcesz pracować jako manicurzystka, stylistka paznokci lub tylko poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności również o zabiegi na paznokciach dłoni i stóp,pozyskać kwalifikacje przedłużania paznokci metodą akrylową i żelową – nasz kurs z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Na kursie poruszane będą zagadnienia: manicure tradycyjny i biologiczny, zdobnictwo paznokci, metody przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową, manicure hybrydowy, manicure japoński

Absolwenci kursu z łatwością podejmują pracę w salonach kosmetycznych, w firmach kosmetycznych lub otwierają własną działalność gospodarczą.Najważniejsze jest to, że zdobędziesz praktyczne umiejętności, które ułatwią Twój start lub zwiększą Twoją wartość na rynku pracy. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie z wynikiem pozytywnym otrzymają  Zaświadczenie zgodne ze wzorem Rozporządzenia MEN z 11 stycznia 2012 r. Dokumenty potwierdzające Twoje kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w Polsce jak i w innych krajach UE.

Gwarantujemy

  • doświadczoną kadrę trenerską
  • małe grupy szkoleniowe
  • praktyczna realizacja materiału szkoleniowego

Zapisz się już dzisiaj. Możesz zrobić to online lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!

Organizatorem jest ełcki ZDZ.

Terminy:

Spotkanie organizacyjne  2015-09-13 godz. 1000

Telefon:

(87) 620-26-10; tel.: (87) 520-00-01

e-mail: elk@zdz.bialystok.pl

19-300 Ełk, Armii Krajowej 43