„Księga dżungli” w Planet Cinema – mamy bilety do kina

15-21.04. Czytaliście „Księgę dżungli” z wypiekami na twarzy? I ci, co znają bajkę oraz te osoby, którym umknęła – polecamy wersję filmową.

ksiegaMowgli (Neel Sethi) jest sierotą, wychowywanym przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan (Idris Elba), który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Wilki, chcąc ratować Mowgliego przed śmiercią, wysyłają go do wioski człowieka. W wyprawie towarzyszy chłopcu jego nauczyciel, czarna pantera Bagheera (Ben Kingsley) i nieco ekscentryczny niedźwiedź Baloo (BillMurray). Podczas wędrówki Mowgli przeżywa mnóstwo przygód, spotyka hipnotyzującego węża Kaa (Scarlett Johansson), plemię małp oraz jego władcę, króla Louie (Christopher Walken), który ponad wszystko pragnie pojąć tajemnicę rozniecania ognia, znaną jedynie ludzkości.

Repertuar: Planet Cinema Ełk
od piątku, 15 Kwietnia 2016 r. do czwartku, 21 kwietnia 2016 r.
High-Rise Premiera
Napisy
Dubbing
Dla dzieci
Dubbing
Dla dzieci
11:0015:20
Dubbing
Dla dzieci
KONKURS:
Mamy dla naszych Czytelników dwa bilety do Planet Cinema – do wykorzystania przez maj na dowolnie wybrany film. Mają szanse one trafić do osób, które polubią profil Kobiecego Ełku na FB oraz odpowiedzą na pytanie:  Jak nazywa się autor książki „Księga dżungli”? Odpowiedzi wysyłajcie na maila: redakcja@kobiecyelk.pl. Jedna osoba – jeden mail. Podpisujcie swoje wiadomości – maile nie podpisane nie są liczone.
Bilety trafią do osób, których wiadomość dotrze jako piąta i dziewiętnasta.
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY:
Bilety wygrali: Marcin G. i Aneta G. Gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział.