Koszulka z pomysłem – sprawdzony patent na prezent na dzień babci i dziadka

Najważniejsze święto wszystkich seniorów tuż, tuż… Koniec stycznia przecież niedaleko, a to 21 i 22 stycznia właśnie obchodzony jest kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Warto o tym pamiętać już dzisiaj, aby mieć czas na dobranie odpowiednich upominków, które wywołają uśmiech na twarzach najbliższych.

Starsze pokolenie niejednokrotnie kojarzy się młodym osobom ze statecznymi, poważnymi osobami, którym nie wypada podarować niczego innego poza kwiatami, czekoladkami, ewentualnie ramką na zdjęcia. Ale czy aby na pewno? Ludzie starsi mają przecież nie raz takie same marzenia i odczucia jak ludzie młodzi. Niejednokrotnie zadziwiają też swoją energią, dlaczego więc z okazji ich święta nie podarować im czegoś bardziej oryginalnego?

Nie myśl sztampowo – postaw na oryginalne pomysły

Babcia i dziadek to wyjątkowi członkowie rodziny – seniorzy rodu, którzy cieszą się dużym autorytetem, ale i wielką miłością swoich wnucząt. To oni nieraz są specjalistami od prezentów, smakołyków i rozpieszczania. W dniu ich święta warto odwrócić te standardowe role i podarować im coś wyjątkowego, coś, co wywoła na ich twarzach szeroki uśmiech. A dlaczego warto wyjść poza utarte schematy? Bo babcie i dziadkowie tez lubią być czasem mile zaskakiwani!

Decydując się na koszulkowy upominek, warto wybrać taki, który będzie odpowiednio dopasowany. I nie chodzi tutaj wcale o krój… Kupowanie zwykłego t-shirtu będzie być może w porządku, ale po pierwsze nie jest zbyt oryginalne i trochę mija się z celem. W sklepach internetowych z koszulkami znajdziesz nawet całe kategorie poświęcone dziadkom i babciom!

Jeśli chcesz pokazać seniorom rodu jak bardzo dobrze ich znasz, podaruj im koszulkę, która doskonale podkreśli ich osobowość. Twój dziadek uwielbia jeździć na ryby? T-shirt dla miłośników wędkarstwa będzie jak znalazł!

Wybierz wzór pasujący do zainteresowań i pasji

A może senior rodu to prawdziwy pasjonat fotografii? Koszulek z motywem fotograficznym też znajdziesz w sieci naprawdę sporo! Jeśli natomiast Twój dziadek to ciepła postać z dużym poczuciem humoru na upominek wybierz t-shirt z zabawnym motywem, która nie tylko wywoła uśmiech na twarzy jej właściciela, ale i zebranego wokół otoczenia. Wśród seniorów rodu zdarzają się też jednostki bardziej stanowcze. Dla podkreślenia silnego temperamentu warto zdecydować się na nadruk, który podkreśli ten mocny charakter.

Czy t-shirt to upominek przeznaczony wyłącznie dla osób starszych płci męskiej? Nic bardziej mylnego! Niejednokrotnie przecież babcie to osoby, które cieszą się dużym poczuciem humoru i potrafią rozluźnić nawet najcięższą atmosferę.

Wybierając koszulkę z nadrukiem dla babci możesz pójść różnymi drogami – wybrać wzór z dostępnej oferty koszulek (np. z nadrukiem: “Restauracja u babci poleca”, dla seniorki-elegantki z tekstem: „Nie muszę się stroić, wyglądam bosko nawet w t-shircie”, dla babci z poczuciem humoru: „Bombowa babcia” lub t-shirt z nadrukiem „Cool Grandma”) lub przygotować indywidualny projekt z własnym nadrukiem na koszulce.

Koszulka z własnym nadrukiem dla babci lub dziadka

Nie ma uniwersalnego pomysłu na prezent dla każdego dziadka i każdej babci. Każdy ma swój charakter, temperament, styl życia i zainteresowania. Dlatego też świetnym pomysłem na prezent na dzień babci czy dziadka jest t-shirt z własnym nadrukiem. Chcesz dziadkom powiedzieć coś szczególnego? Chcesz dać prezent od serca, w którym pokażesz, że naprawdę dobrze znasz tę osobę? Nawiąż do wspólnych rozmów, czy rodzinnych historii. Stwórz samodzielnie t-shirt z wymyślonym przez siebie wzorem. Nie musisz się na tym specjalnie znać. Wystarczy, że skorzystasz z kreatora online.

Gotowy wzór czy własny pomysł? Wybór należy do Ciebie

Jak widać, koszulka z nadrukiem może być doskonałym i oryginalnym prezentem dla babci czy dziadka. Wzorów jest naprawdę sporo. Decydując się na zakup koszulki, która miałaby być prezentem dla seniorów warto się zastanowić czy pójść w indywidualny upominek przeznaczony dla każdego z osobna, czy może zaopatrzyć się w podobne koszulki w wersji dla niej i dla niego. W poszukiwaniu czegoś ciekawego warto zajrzeć do internetu, np. sklepu z koszulkami T-Shuttle.pl. W tym miejscu nie tylko znajdziesz gotowe wzory, które możesz zakupić od ręki, ale też – jeśli tylko chcesz, możesz stworzyć własny wzór, napis, grafikę, którą później bez problemu umieścić na koszulce.

Tekst powstał przy współpracy z T-Shuttle.pl
Platforma t-shuttle.pl daje możliwość zaprojektowania koszulki z własnym nadrukiem za pomocą prostego w obsłudze kreatora lub założenie własnego sklepu internetowego z koszulkami.