Kino w rytmie POP

14.11. Już 14 listopada w Kinie ECK rozpoczniemy przygodę z nowym, niezwykłym cyklem filmowym. Kino w rytmie POP to propozycja dla młodych ludzi, którzy lubią kino i dobrą rozrywkę. Każdy pokaz to „seans niespodzianka”.

Tytuł filmu widzowie poznają bezpośrednio przed projekcją, ale już teraz możemy zapewnić, że będą to pozycje precyzyjnie wyselekcjonowane i uznane na całym świecie. Kino w rytmie POP łączy filmy zawierające w sobie spory pierwiastek popkultury, są więc atrakcyjne wizualnie, fabularnie oraz technicznie. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, a przy okazji nauczyć się czegoś o popkulturze i kinie.

Specjalnym gościem i inspiracją dla całego cyklu jest wyjątkowa postać – blogerka Katarzyna Czajka, znana również jako Zwierz popkulturalny. Nasz gość spotka się z widzami 14 listopada, wygłosi prelekcję, a po filmie będzie można z nią przedyskutować wrażenia. Przed każdym kolejnym pokazem, które będą odbywać się raz w miesiącu, widzowie zobaczą wideoprelekcję Zwierza. Tych, którzy jeszcze nie wiedzą kim jest Zwierz popkulturalny, odsyłamy do bloga:

http://zpopk.pl/oblogu#axzz3rHLnrv7a

PIERWSZY POKAZ JUŻ 14 listopada o godzinie 19:00.

WSTĘP WOLNY